Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Veganský salátový wrap s avokádem, rajčátky a fazolemi

Ingredience

50 g konzervovaných červených fazolí
40 g krup
½ avokáda
1 rajče
2 listy ledového salátu
1 červená cibule
čerstvý koriandr
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Pro lepší trávení můžeme při vaření fazolí přidat do hrnce špetku saturejky.

Postup přípravy

1

Předem namočené a promyté kroupy povaříme zhruba na 10 až 15 minut, poté je propláchneme a mírně osolíme a opepříme. Stejně si připravíme i červené fazole, které ale vaříme až 1 hodinu.

2

Kroupy rozprostřeme na velký list ledového salátu. Na ně přidáme druhou vrstvu vidličkou rozmačkaných fazolí a půlku avokáda.

3

Nakonec přidáme nadrobno nakrájená rajčata, červenou cibuli, proužky ledového salátu a nasekaný koriandr. Přeložíme jeden okraj zhruba do poloviny a zbytek obmotáme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8