Veganský tofu sendvič s barbecue omáčkou

Ingredience

4 celozrnné housky (například kaiserka)
2 balení tofu
2 rajčata (větší)
1 cibule (velká)
2 lžíce olivového oleje
BBQ omáčka
čerstvá salátová směs (podle chuti)

Popis

TIP 1: Přidat můžete i trošku kyselých okurek, pokud je máte rádi.

TIP 2: Tofu můžete použít libovolně podle toho, které vám chutná - tedy například uzené, marinované nebo lahůdkové.

Postup přípravy

1

Cibuli nakrájíme na kolečka a necháme zesklovatět na rozehřátém oleji. Přidáme tofu nakrájené na čtverce o velikosti housek rozkrojených na půl.

2

Tofu opečeme z obou stran dozlatova a poté sundáme z plotny. Housky si rozřízneme, naspod poklademe kousky omytého a osušeného salátu, plátky nakrájených rajčat a smaženou cibuli.

3

Navrch dáme opečené tofu, na které rozetřeme tenkou vrstvu barbecue omáčky, a přiklopíme horní půlkou housky. Zabalíme, dáme do krabičky a máme hotovo.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8