Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Vegetariánské ragú s lilkem a cuketou

Ingredience

1 cuketa
1 lilek
2 rajčata
1 oranžová paprika
1 cibule
50 ml slunečnicového oleje
1 svazek petrželky (hladkolisté)
sůl (podle chuti)

Popis

TIP: Toto jídlo můžete podávat jak horké, tak studené.

Postup přípravy

1

Lilek důkladně omyjeme, odřízneme koncové části a nakrájíme na kolečka o šířce zhruba jeden centimetr. Abychom se zbavili přebytečné hořkosti, necháme nakrájený v osolené vodě cca čtvrt hodiny.

2

Takto připravené plátky lilku nakrájíme na tenké nudličky, stejně tak cuketu a papriku. Rajčata nakrájíme na kostičky, cibuli a petrželku na drobno.

3

Všechny ingredience umístíme do vyšší pánve s nepřilnavým povrchem, vlijeme olej, osolíme a smažíme na mírném ohni přibližně deset minut.

4

Když je zelenina lehce opečená, můžeme plamen ztlumit a přiklopit ji víkem. Takto zeleninu podusíme, dokud není měkká, ještě dalších deset minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8