Recepty Hlavní jídla Vejce na kyselo

Ingredience

2 vejce (vařená natvrdo)
400 ml mléka
sůl
hladká mouka
bílý vinný ocet

Postup přípravy

1

Do kastrůlku nalijeme mléko a přivedeme k varu. Do horkého mléka vlijeme za stálého míchání hladkou mouku rozmíchanou v mléce. Mícháme do zhoustnutí. Vzniklou omáčku osolíme a okyselíme převařeným octem. Ocet do omáčky lijeme pomalu a za stálého míchání, aby se nám omáčka nesrazila. Na hluboký talíř dáme oloupaná natvrdo vařená, teplá vajíčka a zalijeme je připravenou omáčkou. Podáváme s rohlíkem. Uvedené množství je na jednu porci.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8