Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Velikonoční omeleta se šunkou a jarními bylinkami

Ingredience

3 vejce
2 cherry rajčata
3 plátky vepřové šunky
mletý černý pepř
sůl
čerstvá pažitka
čerstvá petrželka
1 červená cibule
slunečnicový olej
máslo

Postup přípravy

1

Vejce rozšleháme a ochutíme solí a pepřem. Na rozpálenou pánev nalijeme olej a připravíme omeletu. Osmažíme ji z obou stran a odložíme na talířek.

2

Šunku nakrájíme na plátky, rajčátka rozkrojíme a cibuli nakrájíme na drobno. Vše krátce osmažíme na másle a přidáme k omeletě.

3

Hotovou omeletu posypeme na drobno nakrájenou petrželkou a pažitkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8