Recepty Hlavní jídla S masem Vepřová krkovice

Ingredience

1 kg vepřové krkovice bez kosti

2 dl oleje

6 kávových lžic steakové koření

2 stroužky česneku

2 polévkové lžíce plnotučné hořčice

1 ks cibule

1,5 dl piva

1 kávová lžička soli

Postup přípravy

1

Maso nakrájíme na plátky, naklepeme, omyjeme a osolíme.

2

Do mísy dáme cibuli nakrájenou na jemno, prolisujeme česnek, přidáme steakové koření, hořčici a pivo. Vše promícháme. Do vzniklé marinády naložíme plátky nejlépe přes noc, přiklopíme a dáme do lednice.

3

Na dobře rozpáleném grilu druhý den cca 20 minut grilujeme (dle síly plátku) a občas potřeme zbylou marinádou. Lze podávat s dipem ze zakysané smetany, pečivem a zeleninou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8