Recepty Hlavní jídla S masem Vepřová krkovička

Ingredience

vepřová krkovice
sůl
celý kmín
koření na krkovici
2 ks cibule
1 česnek
zelí
červené zelí (sterilované)
brusinky
cibule
knedlík
brambory
vejce
hrubá mouka
sůl

Postup přípravy

1

Krkovičku nařežeme na plátky, osolíme, okmínujeme a přidáme koření na krkovici. Do pekáčku přidáme cibuli a česnek, podlijeme vodou a dáme péct asi na 1,5-2 hodiny při 200°C. Červené zelí dáme do hrnce, podlijeme trochou vody a dusíme asi půl hodiny doměkka. Pak do něj přidáme najemno nakrájenou cibulku a brusinky. Uvařené brambory nastrouháme, přidáme sůl, vejce a hrubou mouku. Vytvoříme tužší těsto, zpracujeme ve váleček, vložíme do vroucí vody a vaříme asi 20 minut. Vyndáme a pomocí nitě nakrájíme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8