Recepty Hlavní jídla S masem Vepřové koleno pro sportovní fanoušky

Ingredience

1 vepřové koleno
5 bobkových listů
1 cibule
8 kuliček celého pepře
8 kuliček jalovce
mletý kmín
sůl
voda (podle potřeby)

Popis

TIP: K vepřovému kolenu se hodí hořčičný a křenový dip.

Postup přípravy

1

Připravíme si hrnec, do kterého napustíme tolik vody, aby bylo vepřové koleno potopené. Do vody přidáme bobkový list, jalovec i pepř. Vodu osolíme a přidáme vepřové koleno.

2

Oloupeme cibuli a celou ji vložíme k vepřovému masu, aby mělo ještě lepší chuť. Vše přivedeme k varu. Vaříme velmi pozvolna 120 minut.

3

Uvařené koleno na několika místech nařízneme a ještě osolíme. Do kůže masa zapracujeme drcený kmín. Připravené maso dáme péct do předehřáté trouby a pečeme na 190°C. Koleno pečeme 40 minut a pak jej otočíme a pečeme ještě dalších 40 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8