Recepty Hlavní jídla S masem Vepřové rolky s cibulovou nádivkou

Ingredience

600 g vepřové kýty

sůl

pepř

olej

hořčice

párátka

hladká mouka

voda na podlívání

Na nádivku

Tesco finest šalvěj a cibule

Postup přípravy

1

Maso očistíme, omyjeme, necháme okapat, pak kýtu nakrájíme na 4 stejně velké plátky, ty naklepeme, osolíme a opepříme. Vnitřní stranu masa pomažeme hořčicí.

2

Nádivku Tesco finest šalvěj a cibule připravíme podle návodu na obale. Hotovou ji poklademe na maso a za pomocí párátek vytvoříme rolky, které obalíme v hladké mouce.

3

Na rozpáleném oleji rolky zprudka opečeme, poté podlijeme vodou a dusíme přibližně 25 minut, dokud není maso měkké. Ochutíme solí a pepřem.

4

Hotové rolky zbavíme párátek a podáváme s hranolkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4