Recepty Hlavní jídla S masem Vepřové špízy s rajčaty a chilli omáčkou

Ingredience

500 g vepřové krkovičky

1 lžička posekaného rozmarýnu

1 lžička posekaného tymiánu

4 lžíce olivového oleje

2 stroužky česneku

čerstvě mletý pepř

sůl

250 - 300 g cherry rajčat

Chilli sauce – grilovací omáčka Hellmann’s

1 citrón

Postup přípravy

1

Maso nakrájíme na větší kostky a v misce ho smícháme s čerstvě mletým pepřem, posekanými bylinkami, utřeným stroužkem česneku a olivovým olejem. Necháme v lednici alespoň přes noc odležet.

2

Cherry rajčátka propícháme malou grilovací jehlou nebo špendlíkem a střídavě je napichujeme společně s masem na špíz.

3

Připravené špízy upečeme na grilu, posolíme, necháme chvilku odpočinout a podáváme s hotovou Chilli sauce- grilovací omáčkou od Hellmann’s. Kousky špízu budou mít ještě zajímavější chuť, když je jemně pokapeme čerstvou citronovou šťávou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8