Recepty Hlavní jídla S masem Vepřový řízek z kotlety s bramborami

Ingredience

4 plátky vepřových kotlet s kostí
2 vejce
hladká mouka
strouhanka
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej
18 brambor

Postup přípravy

1

Vepřovou kotletu si asi na třech místech po okraji lehce nařízneme, aby se nám řízky při smažení nezkroutily. Zlehka je naklepeme tloučkem na maso, osolíme a opepříme z obou stran. Každý řízek nejprve obalíme v mouce, poté v rozšlehaném vajíčku se špetkou soli (můžeme ho rozředit trochou vody) a nakonec ve strouhance.

2

Rozpálíme si ve velké pánvi dostatečné množství oleje a každý řízek pomaličku smažíme z obou stran dozlatova. Hotové řízky podáváme s vařenými nebo šťouchanými brambory.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8