Veselí tučňáci s paprikovou čepičkou

Ingredience

Na 7 kousků potřebujeme:

7 mini mozzarellek

14 černých oliv

1 mrkev

7 kapií

smetanový sýr

zdobicí sáček

Popis

TIP: Kapie a zbytky mrkve použijte na další jednohubky.

Postup přípravy

1

Mrkev nakrájíme na sedm koleček a sedm menších hranolek. Z každého kolečka vyřízneme menší trojúhelník.

2

Sedm oliv necháme vcelku, dalších sedm rozpůlíme. Z kapií odřízneme špičky. Sýr naplníme do zdobicího sáčku a trošku naneseme na kolečka mrkve, na ně přichytíme mini mozzarellky. Půlky oliv přilepíme také pomocí sýra tak, aby vypadaly jako křídla. Celé olivy postavíme naležato na mozzarellky a přichytíme je také pomocí sýra.

3

Dovnitř každé olivy vložíme hranolek mrkve. Čepičku vytvoříme ze špičky kapie. Okraje ozdobíme sýrem a nakonec přiděláme ještě bambulku.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8