Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Zapečená brokolice se sýrem cheddar

Ingredience

250 g čedaru
500 g brokolice
4 vejce
1 cibule
sůl
mletý černý pepř
máslo

Postup přípravy

1

Brokolici opláchneme, necháme okapat a naporcujeme a růžičky. Do vroucí osolené vody dáme vařit brokolici. Vaříme ji jen krátce, stačí 3 až 6 minut, aby si zachovala co nejvíce vitamínů.

2

Než se brokolice uvaří, nastrouháme sýr na jemno. Vajíčka rozšleháme, ochutíme je solí, pepřem a vmícháme do nich sýr.

3

Hotovou brokolici zcedíme a necháme okapat. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Na rozpáleném oleji osmažíme cibuli dozlatova. Jakmile má cibule požadovanou barvu, smícháme ji s brokolicí.

4

Troubu předehřejeme na 170 °C. Pekáč nebo zapékací misku vymažeme máslem, naskládáme do ní brokolici s cibulkou a zeleninu zalijeme vaječnou směsí.

5

Brokolici pečeme ve vyhřáté troubě asi 30 minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8