Recepty Dezerty Pečené Zapečená čokoláda v listovém těstě s medem a pekanovými ořechy

Ingredience

1 listové těsto

1 čokoláda na vaření

1 vejce na potření

med a pekanové ořechy na dochucení

Postup přípravy

1

Připravíme si listové těsto a 1/4 odřízneme. Čokoládu na vaření položíme na těsto, které kolem čokolády nařežeme na šikmé pruhy. Vrchní část zahneme a jednotlivé proužky střídavě překrýváme přes čokoládu. Vše přesuneme na plech.

2

Potřeme rozšlehaným vajíčkem a zapečeme v troubě vyhřáté na 180 °C asi 20 minut dozlatova. Hotový pletenec dochutíme medem a přidáme pekanové ořechy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8