Recepty Hlavní jídla S masem Zapečená kuřecí stehýnka v hořčičné omáčce

Ingredience

600 ml teplého kuřecího vývaru

60 g strouhaného parmazánu

6 ks kuřecích stehen

6 lžic másla

4 lžíce mouky

2 ks zakysané smetany

4 lžíce plnotučné hořčice

4 snítky čerstvého tymiánu

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Kuřecí maso očistíme, osolíme a opepříme. Připravíme si hrnec a necháme rozpustit máslo. Máslo zasypeme moukou a zamícháme.

2

Jíšku zalijeme trochou teplého vývaru, zamícháme, aby se jíška rozpustila a nevznikly nám hrudky. Postupně nalijeme zbytek vývaru.

3

Jakmile se nám jíška spojí s vývarem, odstavíme ji z plotny, vmícháme do ni hořčici, zakysanou smetanu, polovinu čerstvého tymiánu a strouhaný parmazán.

4

Zapékací misku vyložíme kuřecím masem, zalijeme omáčkou a ještě posypeme čerstvým tymiánem.

5

Troubu předehřejeme na 180 °C. Zapékací misku zakryjeme alobalem. Do vyhřáté trouby dáme péct maso na 20 minut. Po 20 minutách alobal odděláme a pečeme dalších 10 minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8