Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Zapečená pizza bageta s mozzarellou, rajčaty a bazalkou

Ingredience

4 bagety
12 rajčat
4 stroužky česneku
200 g konzervovaných rajčat (loupaných)
500 g mozzarelly
1 hrst čerstvé bazalky
1 lžíce tymiánu
1 lžíce sušeného rozmarýnu
2 lžičky krystalového cukru
olivový olej
sůl

Postup přípravy

1

Čerstvá rajčata opláchneme a osušíme papírovou utěrkou. Mozzarellu zbavíme nálevu. Rajčata a mozzarellu nakrájíme na plátky.

2

Česnek oloupeme. Konzervovaná rajčata rozmixujeme společně s cukrem, česnekem, tymiánem, bazalkou a mozzarellou. Podle chuti ještě směs osolíme.

3

Bagetu rozpůlíme, pokapeme olivovým olejem a potřeme rajčatovou směsí. Poklademe na ni rajčata a plátky mozzarelly. Bagety znovu pokapeme olivovým olejem.

4

Předehřejeme si troubu na 190 °C. Vezmeme si kus pečicího papíru, zmačkáme ho, namočíme ve vodě a bagety do něj zabalíme. Bageta se pěkně propeče, nebude vysušená ale pěkné nadýchaná. Bagety pečeme asi 10 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8