Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Zapečené brambory s mozzarellou

Ingredience

300 ml smetany na vaření

2 rajčata

1 červená paprika

1 brokolice

1 kg brambor

2 vajíčka

špetka rozmarýnu

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Brambory důkladně očistíme a uvaříme je i se slupkou v osolené vodě. Brambory stačí vařit jen krátce, asi 15 minut, abychom si urychlili dobu pečení.

2

Předvařené brambory necháme vychladit. Brokolici nalámeme na růžičky, papriku a rajčata nakrájíme na kostičky. Brambory oloupeme a nakrájíme na plátky.

3

Do zapékací misky klademe plátky brambor, na ně brokolici, papriku a rajčata a opět plátky brambor. Každou vrstvu lehce ochutíme solí a pepřem. Poslední vrstvu tvoří plátky brambor.

4

Vajíčko smícháme se smetanou, rozmarýnem a směs nalijeme na brambory. Mozzarellu nakrájíme na plátky a ty poklademe na brambory. Zapékáme asi 25 minut v předehřáté troubě na 190 °C.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8