Recepty Hlavní jídla S masem Zapečené masové kuličky

Ingredience

400 g mletého hovězího masa

3 pikantní klobásky

2 rajčata

3 stroužky česneku

2 plechovky rajčat v celku

1 snítka tymiánu

pepř

sůl

čerstvá bazalka

Postup přípravy

1

Klobásky zbavíme střívka a nakrájíme je na drobno. Aby se klobásky dobře zapracovaly do masa, na jemno je pomeleme.

2

Smícháme mleté maso a klobásky. Ochutíme je solí, pepřem a tvarujeme menší kuličky. Masové kuličky naskládáme do zapékací misky.

3

Rajčata v celku rozmixujeme společně s tymiánem i bazalkou do hladka. Směs podle chuti osolíme a opepříme.

4

Čerstvá rajčata nakrájíme na menší kousky nasypeme je na kuličky masa. Přidáme na plátky nakrájený stroužek česneku a vše zalijeme rozmixovanými ochucenými rajčaty.

5

Troubu předehřejeme na 190 °C a masové kuličky zapékáme. Během pečení je otáčíme a popřípadě podlijeme vodou. Pečeme asi 40 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8