Recepty Hlavní jídla S masem Zapečené mleté maso se zeleninou

Ingredience

1 ks cibule
400 g mletého krůtího masa
3 ks rajčat
1 cuketa
mletý černý pepř
provensálské koření
slunečnicový olej
eidam
sůl

Postup přípravy

1

Cibuli a rajčata pokrájíme na menší kousky. Oloupanou cuketu nakrájíme na plátky. Na troše oleje osmahneme cibuli, přidáme rajčata a chvíli dusíme. Cibuli s rajčaty vyjmeme z pánve a dáme osmahnout mleté maso. Poté přidáme cibuli a rajčata, sůl, pepř a provensálské koření dle chuti a směs chvíli podusíme. Připravíme si zapékací mísu, do které začneme postupně vrstvit cuketu a masovou směs. Zalijeme do půli mísy vodou a dáme péct do vyhřáté trouby na 190°C přibližně 30 minut. Před koncem pečení, asi 10 minut, můžete směs posypat nastrouhaným sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8