Recepty Hlavní jídla S masem Zapečené mleté maso se zeleninou

Ingredience

1 ks cibule

400 g krůtí maso (mleté)

3 ks rajčata

1 cuketa

sůl, pepř

provensálksé koření

rostlinný olej

sýr

Postup přípravy

1

Cibuli a rajčata pokrájíme na menší kousky. Oloupanou cuketu nakrájíme na plátky. Na troše oleje osmahneme cibuli, přidáme rajčata a chvíli dusíme. Cibuli s rajčaty vyjmeme z pánve a dáme osmahnout mleté maso. Poté přidáme cibuli a rajčata, sůl, pepř a provensálské koření dle chuti a směs chvíli podusíme. Připravíme si zapékací mísu, do které začneme postupně vrstvit cuketu a masovou směs. Zalijeme do půli mísy vodou a dáme péct do vyhřáté trouby na 190°C přibližně 30 minut. Před koncem pečení, asi 10 minut, můžete směs posypat nastrouhaným sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8