Ingredience

100 g hořké čokolády

300 g ovesných vloček

70 ml pomerančového džusu

2 lžíce medu

hrst sušených brusinek

hrst sušených rozinek

hrst mandlí

hrst lískových oříšků

hrst drcených vlašských ořechů

60 g cukru

Popis

TIP: Do müsli můžete přidat také sušené banány, meruňky nebo jej zkombinovat s čerstvým ovocem.

Postup přípravy

1

Ovesné vločky nasypeme do misky a smícháme je s rozinkami, brusinkami, ořechy a cukrem. Přidáme med a vše důkladně promícháme.

2

Směs zalijeme pomerančovým džusem. Připravíme si plech s papírem na pečení. Směs na něj rozmístíme a vše dáme péct do předehřáté trouby na 180 °C. Pečeme asi 25 minut.

3

Upečené müsli promícháme a necháme vychladnout. Čokoládu nalámeme na menší kousky a zamícháme ji do müsli. Přidáme také sušené brusinky a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8