Recepty Hlavní jídla S masem Závitky z vepřové panenky plněné zeleninou a sýrem

Ingredience

4 plátky vepřové panenky

100 ml vepřového vývaru

200 g mozzarelly

200 g špenátu

1 červená paprika

1 žlutá paprika

sůl

pepř

olej

Popis

TIP: K závitkům je skvělá zelenina, přidejte k masu nakrájenou mrkev nebo brambory. 

Postup přípravy

1

Vepřovou panenku naklepeme, z obou stran osolíme a opepříme.

2

Zeleninu opláchneme vodou a necháme okapat. Papriky rozřízneme, vydlabeme a nakrájíme na kousky.

3

Mozzarellu nakrájíme na hranolky. Na každý plátek masa dáme pár lístků špenátu, sýr, červenou a žlutou papriku. Plátek masa zabalíme a upevníme párátkem.

4

Troubu předehřejeme na 200 °C. Připravíme si pánev, kde maso nejprve ze všech stran orestujeme, a pak přendáme do zapékací misky i s výpekem.

5

Maso dáme péct do trouby. Podlijeme ho vývarem. Maso pečeme asi 25 minut. Hotové závitky podáváme v celku nebo nakrájené.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8