Recepty Polévky Zeleninová polévka

Ingredience

1 cibule

olej

2 stroužek česneku

1 hrst hrášek

fazolové lusky

1 mrkev

řapíkatý celer (kousek)

hříbky

3 brambory

květák (kousek)

jíška (hotová)

mletá paprika

kmín

sůl

pepř

petruška

Postup přípravy

1

Na oleji osmahneme nadrobno pokrájenou cibuli a česnek a necháme zesklovatět. Poté přidáme zbytek zeleniny nakrájený na kostičky nebo jakkoliv na drobno a necháme ji chvilku restovat. Vše zalijeme vodou, přidáme kmín, osolíme a opepříme podle chuti, kdo má rád, může zlehka poprášit paprikou pro svěží barvu polévky. Jakmile nám všechna zelenina změkne, zahustíme ji jíškou a posypeme nasekanou petruškou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8