Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Zeleninové karbanátky s bramborovou kaší pro děti
Ingredience
Zeleninové karbanátky
1 mrkev
1 celer
300 g čočky
špetka kari
2 stroužky česneku
1 cibule
Na kaši
6 brambor
200 ml mléka
2 lžíce másla
Postup přípravy
1
Čočku propláchneme studenou vodou a dáme ji vařit do osolené vody asi na 20 minut. Hotovou čočku přecedíme a necháme ji vychladnout.
2
Mrkev a celer oloupeme a nastrouháme na jemno. Hotovou čočku smícháme s mrkví a celerem. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Cibuli přidáme společně s lisovaným česnekem a špetkou kari ke směsi a vše zamícháme.
3
Ze směsi vytvarujeme malé karbanátky a dáme je smažit na rozpálený olej dozlatova. Hotové karbanátky necháme odkapat na papírovém ubrousku, abychom se zbavili přebytečného oleje.
4
Brambory oloupeme a dáme je vařit do osolené vody. Jakmile jsou hotové, brambory přecedíme. Zalijeme je ohřátým mlékem a přidáme kousek másla. Pomocí mixéru vytvoříme hladkou kaši.
5
Karbanátky podáváme s kaší.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4