Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Zeleninové karbanátky s bramborovou kaší pro děti

Ingredience

Zeleninové karbanátky

1 mrkev

1 celer

300 g čočky

špetka kari

2 stroužky česneku

1 cibule

Na kaši

6 brambor

200 ml mléka

2 lžíce másla

Postup přípravy

1

Čočku propláchneme studenou vodou a dáme ji vařit do osolené vody asi na 20 minut. Hotovou čočku přecedíme a necháme ji vychladnout.

2

Mrkev a celer oloupeme a nastrouháme na jemno. Hotovou čočku smícháme s mrkví a celerem. Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Cibuli přidáme společně s lisovaným česnekem a špetkou kari ke směsi a vše zamícháme.

3

Ze směsi vytvarujeme malé karbanátky a dáme je smažit na rozpálený olej dozlatova. Hotové karbanátky necháme odkapat na papírovém ubrousku, abychom se zbavili přebytečného oleje.

4

Brambory oloupeme a dáme je vařit do osolené vody. Jakmile jsou hotové, brambory přecedíme. Zalijeme je ohřátým mlékem a přidáme kousek másla. Pomocí mixéru vytvoříme hladkou kaši.

5

Karbanátky podáváme s kaší.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8