Příběhy psané s chutí Kamiliny kuřecí šípy
Robertovy tapas na první rande

Kamiliny kuřecí šípy

Každý někdy zatouží strávit alespoň pár dnů „bez signálu“ - bez televize a počítačů. Stejně jako Kamila a její rodina. Pro její syny to bude asi těžké, ale ona přišla se skvělým nápadem. Bude indiánský víkend! To by samozřejmě nebylo ono bez správného jídla. Proto jsou Kamiliny indiánské šípy tím pravým pro doplnění energie po dobrodružném dnu. Jsou to samozřejmě špízy s dozlatova upečenými kuřecími prsíčky a prokládané čerstvou zeleninou.

Robertovy tapas na první rande

Posuňte se níže a inspirujte se

Jasně, mohl to být jen obyčejný víkend strávený s dětmi. Kamila se ho však rozhodla trochu okořenit. S celou rodinou tak strávila víkend na čerstvém vzduchu mezi stromy, s čistou oblohou plnou hvězd a za zvuků praskajícího dřeva v ohništi. Nechybí vám tu k dokonalosti ještě něco? Chutné jídlo! Kamila s tím počítala a připravila své úžasné kuřecí šípy.

Tématika pro zpestření výletu do přírody byla jasná - víkend malých indiánů. Kamiliny děti si pobíhání po lese se svými luky nemohly víc užít! Během jejich her tatínek rozpálil ohniště a Kamila ze šťavnatého kuřecího masa, čerstvé zeleniny a dobrého koření připravila své Indiánské šípy.
1 of 3

Je otázkou, jestli to bylo přírodou, zábavou v ní nebo tím výborným jídlem, ale Kamilina rodina na tento výlet dlouho nezapomene. Obsahoval všechny potřebné ingredience, pro ty nejlepší zážitky z rodinného výletu.

Jak na to?

Jak na to?

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Objevte více Příběhů psaných s chutí

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4