icon_search

  Jednoduché nákupy a zábava díky Tesco aplikacím

  Užívejte si rychlý přístup k tomu, co potřebujete a co vás baví, díky našim mobilním aplikacím, které ocení celá rodina. Získejte je všechny a zjednodušte si život.
  Tesco Online nákupy

  Tesco Online nákupy

  Clubcard

  Clubcard

  Moje malé Tesco

  Moje malé Tesco

  Scan&Shop

  Scan&Shop

  Tesco Online nákupy

  S naší aplikací Tesco Online nákupy můžete nakupovat jednoduše, ať už jste kdekoliv. V sekci „Oblíbené“ najdete vámi často kupované položky a jedním kliknutím si je můžete znovu objednat. V aplikaci je samozřejmě možné vybírat si i ze sortimentu akční nabídky a navíc v ní najdete nejbližší obchody Tesco ve svém okolí a jejich otevírací dobu.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.anywhere.itesco
  https://itunes.apple.com/cz/app/tesco-potraviny-online/id641109079?mt=8

  Clubcard

  Aplikace Clubcard zjednoduší sbírání bodů, využívání kuponů a ještě ušetří čas i peníze. Tesco Clubcard je poděkování všem loajálním zákazníkům za to, že u nás rádi nakupují. Mějte všechny výhodné kupony a správu účtu Clubcard vždy po ruce ve svém mobilu. Čím více bodů nasbíráte, tím větší odměny získáte a tím více ušetříte.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tesco.clubcard
  https://itunes.apple.com/cz/app/tesco-clubcard-%C4%8Desk%C3%A1-republika/id984458845?l=cs&mt=8

  Moje malé Tesco

  Pokud chcete vědět, jaké to je řídit provoz obchodu, a ještě si užít spoustu zábavy, tohle je aplikace pro vás. Vyzkoušejte si roli manažera ve vlastním Tesco obchodě. Můžete hrát společně s přáteli a navzájem se trumfovat, kdo bude lepší. Navíc v naší aplikaci Moje malé Tesco můžete sbírat body Clubcard, a to vše formou zábavy.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.possiblegames.tesco_cz
  https://itunes.apple.com/cz/app/moje-male-tesco-cz/id1064585698?ls=1&mt=8

  Scan&Shop

  Chtěli jsme zákazníkům ulehčit nakupování a zároveň jim zajistit přehled o aktuální ceně jejich košíku. Proto vznikla aplikace, která to dokáže a je snadná na používání. Vyzkoušejte aplikaci Scan & Shop ve vybraných obchodech Tesco. Aplikace nabízí rychlé a pohodlné nákupy. Pomocí čtečky v mobilu jednoduše oskenujete čárový kód produktů a celý nákup pak zaplatíte u kterékoliv naší pokladny. Stáhněte si aplikaci Scan & Shop a vyzkoušejte si sami komfort tohoto způsobu nakupování.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=org.a4_mobile.scanshop
   https://itunes.apple.com/cz/app/scan-shop-mobile-cz/id1134492991?mt=8