Domů Tesco paliva
Tesco Finanční služby

Dopřejte svému autu nadstandardní péči v podobě prémiového paliva! Až do konce září 2017 máte možnost natankovat prémiová paliva u čerpacích stanic Tesco za cenu běžných.

Informace o akci

 1. Přijedete na libovolnou čerpací stanici Tesco v České republice.
 2. Natankujete libovolné množství prémiového paliva.
 3. Tankování zaplatíte svojí kreditní kartou Tesco.
 4. Rozdíl v ceně oproti běžnému palivu vám vrátíme na kartu. Vrácenou částku uvidíte nejpozději ve výpise za následující měsíc.

Prémiová paliva

UltraDiesel

UltraDiesel
 • Snižuje spotřebu
 • Zvyšuje výkon
 • Snižuje opotřebení motoru
 • Má čisticí účinky a zabraňuje korozi
 • Zvyšuje mazivost a snižuje odpařování

Ultra Diesel snižuje emise vypouštěné do ovzduší (kouř, nespálené částice, oxid uhelnatý), zvyšuje životnost motoru, zlepšuje ovladatelnost vozidla, snižuje náklady na údržbu, zamezuje únikům z palivové nádrže v důsledku pěnění. Navíc zlepšuje tankování a zvyšuje využití nádrže. Velmi účinně odlučuje vodu, zabraňuje korozi citlivých částí motoru a palivového systému, snižuje spotřebu paliva.

Uživatel Ultra Dieselu ocení především zvýšené cetanové číslo o 2–3 jednotky, udržení čistoty vstřikovacích trysek, očištění již zanesených vstřikovacích trysek, snížení tendence paliva k pěnivosti, ochranu palivového systému před korozí, zlepšení ochrany palivového čerpadla a motoru před zadřením.

Ultra95

Ultra95
 • Chrání motor před korozí a tvorbou usazenin
 • Zvyšuje výkon a snižuje spotřebu paliva
 • Snižuje emise a je šetrnější k životnímu prostředí

Ultra 95 obsahuje novou multifunkční přísadu, která byla vyvinuta v souvislosti se zaváděním benzínů s přídavkem etanolu. Používání této přísady v benzínech bez kyslíkatých látek zabezpečuje lepší čisticí vlastnosti, antikorozní ochranu a stabilitu paliva.

Uživatel benzínu Ultra 95 ocení především snížení spotřeby paliva, antikorozní ochranu, obnovení dřívějšího výkonu u starších motorů a udržení té nejlepší kondice u motorů nových. V neposlední řadě je díky tomuto benzínu snazší odstraňování karbonových usazenin a prevence jejich vzniku.

Neustále rostoucí počet motorových vozidel je přímo úměrný zhoršování životního prostředí. Jednou z možností, jak celkové emise snížit, je zlepšování kvality motorových paliv a snižování spotřeby. Díky použitému aditivu benzín Ultra 95 minimalizuje škodlivé emise.

Seznam čerpacích stanic

Na našich čerpacích stanicích můžete natankovat 7 dní v týdnu od 6 do 22h. Na čerpací stanici Praha-Letňany a Brno jsme pro vás nonstop.

Město Ulice
Brno Vídeňská 100
Břeclav Lidická 3341/137
Děčín Ústecká 1905/8
Hradec Králové Rašínova třída 1669
Jihlava Brněnská 74
Jičín Hradecká 1141
Karlovy Vary Chebská 370/81A
Most Rudolická 1706
Olomouc Kafkova 8
Opava Těšínská 2914/44
Ostrava Futurum Novinářská 3178/6a
Ostrava Třebovice Sjízdná 5554/2
Plzeň U letiště 2/1074
Praha Letňany Veselská 663
Prostějov Konečná 25
Tábor Soběslavská 3038
Valašské Meziříčí Masarykova 873

Kontakty

Zákaznická linka: 542 100 200 (po – pá 8 – 18 hod.)
Web: www.itesco.cz/fs
e-mail: financnisluzby@itesco.cz