Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Předcházející ročníky

V našem archivu najdete všechny projekty, které měly pozitivní dopad na komunitu a pomohly zlepšit kvalitu života lidí, pro které byly určeny. Pokud byste se rádi zapojili, ale potřebujete inspiraci, podívejte se, co všechno můžeme společně dokázat.

III. ROČNÍK 2017

Zajištění prostředků pro hendikepované, organizace akcí pro děti nebo pomoc rodinám? Téměř 3,5 milionu z vás pomohlo rozhodnout o rozdělení 2.700.000 Kč do 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

II. ROČNÍK 2017

Zajištění aktivit pro asistenční psy, organizace letních táborů pro děti s postížením nebo interaktivní cvičení pro seniory? To vše a mnoho dalšího se podařilo realizovat v roce 2017. Celkově jsme podpořili 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

I. ROČNÍK 2016

Zajištění asistentů pro děti se zrakovým postižením, charitativní cyklomaraton nebo návštěvy klaunů v nemocnicích? To vše a mnoho dalšího se podařilo realizovat v roce 2016. Celkově jsme podpořili 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

KONTAKT PRO ŽADATELE

Kontakt pro neziskové organizace:
Monika Pailová
mpailova@cz.tesco-europe.com
+420 727 915 924

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS