Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Předcházející ročníky

V našem archivu najdete všechny projekty, které měly pozitivní dopad na komunitu a pomohly zlepšit kvalitu života lidí, pro které byly určeny. Pokud byste se rádi zapojili, ale potřebujete inspiraci, podívejte se, co všechno můžeme společně dokázat.

V. ROČNÍK

Pomoc s asistencí dlouhodobě nemocným, zprostředkování letních táborů pro děti nebo zajištění pomoci hendikepovaným. Téměř 3 miliony z vás pomohlo rozhodnout o rozdělení částky 5 040 000 Kč na 270 projektů, které přispěly ke zlepšení života v ČR.

IV. ROČNÍK 2018

Zprostředkování pomůcek pro hendikepované, organizace akcí pro děti nebo pomoc dlouhodobě nemocným. Přes 3,6 milionu z vás pomohlo rozhodnout o rozdělení 5 040 000 Kč na 270 projektů, které přispěly ke zlepšení života v ČR.

III. ROČNÍK 2017

Zajištění prostředků pro hendikepované, organizace akcí pro děti nebo pomoc rodinám? Téměř 3,5 milionu z vás pomohlo rozhodnout o rozdělení 2.700.000 Kč na 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

II. ROČNÍK 2017

Zajištění aktivit pro asistenční psy, organizace letních táborů pro děti s postížením nebo interaktivní cvičení pro seniory? To vše a mnoho dalšího se podařilo realizovat v roce 2017. Celkově jsme podpořili 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

I. ROČNÍK 2016

Zajištění asistentů pro děti se zrakovým postižením, charitativní cyklomaraton nebo návštěvy klaunů v nemocnicích? To vše a mnoho dalšího se podařilo realizovat v roce 2016. Celkově jsme podpořili 90 projektů, které přispěly ke zlepšení života různých komunit v ČR.

KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS