Dárky k Valentýnu: 6 tipů, jak svému partnerovi udělat radost.

Také si lámete hlavu nad tím, jak své polovičce na Valentýna dokázat, že ji máte opravdu rádi? Vymyslet vhodný dárek není vůbec snadné. Proto jsme pro vás našli několik tipů na dárky, kterými potěšíte jak ženu, tak muže. Vsadíte raději na věcný dárek nebo dáte přednost zážitkům?

Valentýnské dárky pro muže

Partnera znáte nejlépe vy

Jako ženy to máme na Valentýna těžší. U mužů nezaberou bonbony, šperky ani květiny. A tak musíme vymyslet něco nápaditějšího. I muži mají rádi romantiku ve dvou. Pořiďte čokoládu nebo barvy na tělo, několik svíček a garantujeme, že váš partner na letošního Valentýna jen tak nezapomene. Společný večer si také můžete osladit dezertem, který se vám během večerní zábavy bude rozplývat na jazyku.

Věčné děti potěší pořádná hračka

Patří váš partner mezi věčné děti? Pořiďte mu hračku, ze které bude nadšený! Vrtulník na dálkové ovládání nebo stavebnice potěší každého dospělého, který je duší stále dítětem. Oblíbené jsou v poslední době také drony. Do nich snadno připevníte mobilní telefon, a budete tak moci sledovat svět z výšky. Nezdá se vám dárek dost romantický? Napište na krabici zamilovaný vzkaz, díky kterému si na vás partner vzpomene pokaždé, když bude mít chuť si hrát.

Něco pro sportovce tělem i duší

Permanentka do fitka, vybavení na sport, elektronika, která usnadní zaznamenání sportovních výkonů. To všechno jsou dárky, které milovníky sportu potěší. Vybírejte podle sportu, kterému se váš blízký často věnuje. Anebo na to jděte druhou stranou. Co takhle partnerovi pořídit volný vstup na sport, který ještě nikdy nezkusil? Vyzkoušejte třeba lezeckou stěnu, hodiny kick-boxu nebo kruhový trénink. Třeba mu tak pomůžete objevit nový koníček.

Valentýnské dárky pro ženu

Vymyslete něco nového!

Restaurace, květiny, šperk – to je trio dárků, které na Valentýna potěší snad každou ženu. Pokud ale chcete být originální, nebo jste jednoduše postupem času vyčerpali všechny tyto možnosti, vsaďte na něco netradičního. Nejvíce potěší dárek ušitý přímo na míru. 

Víte, že vaše partnerka ráda kreslí? Zapište ji na kurz. Má ráda sport? Pořiďte jí volné vstupy do její oblíbené tělocvičny. Ráda si čte? Nabídněte jí každý den hodinu na čtení a udělejte za ni práci, kterou za tento čas obyčejně stihne. Výběr je široký. Pokud svou ženu nebo dívku dobře znáte, nebude to pro vás těžké.

Užívejte si společné chvíle a buďte s ní

Chcete přeci jen sáhnout po věci, která bude partnerce ještě po nějako dobu připomínat společný den? Co třeba hrneček, na který je možné křídou napsat každé ráno jiný vzkaz? Vedle nešlápnete ani s měkoučkým županem. Pokud chcete udělat opravdu romantické gesto, pojmenujte po své milé hvězdu. Není to nic složitého a vaše žena na vás bude myslet každý večer při pohledu na nebe.

Věnujte zasloužený odpočinek

Uvolňující masáž, lázně, horká vířivka, návštěva kosmetického salonu, odpoledne u kadeřníka, relaxační víkend. To je jen malý výběr z možností, které na internetu najdete. A líbit se jistě budou všechny. Pokud chcete být ještě o něco romantičtější, absolvujte kurz masáže a darujte jí certifikát společně se svými neomezenými službami. Vsaďte se, že s tímto dárkem zabodujete!

Tip: Nejen na svatého Valentýna se vyhněte nákupu parfému. Vaše přítelkyně nebo žena má pravděpodobně svůj oblíbený kousek, který nebude chtít nahradit novým modelem. Navíc se může stát, že při kontaktu s kůží změní parfém svou vůni. 

Den sv. Valentýna

Valentýnské dárky od srdce

Šťastný Valentýn