icon_search

  Certifikát kvality TESCO

  Certifikát kvality

  Pohonné hmoty z čerpacích stanic Tesco získaly certifikát jakosti udělovaný SGS Czech Republic s.r.o., a náleží jim tak ochranná známka Pečeť kvality. Kvalitu našich pohonných hmot kontroluje společnost SGS Czech Republic, s.r.o.

  Společnost Tesco Stores a.s. se přihlásila již v roce 2006 do programu ochranné známky „Pečetě kvality" zaměřeném na průběžnou kontrolu kvality pohonných hmot.

  Po zkušebním období a následném auditu došlo k udělení ochranné známky a v dalších letech i k udržení této známky. Program Pečetě kvality představuje trvalé a průběžné odběry všech druhů pohonných hmot na všech našich čerpacích stanicích a jejich rozbory v pravidelných intervalech.

  Konkrétní termíny odběru si stanovuje nezávislá společnost SGS Czech republic, s.r.o., a společnost Tesco Stores a.s. je informována až v okamžiku odběru vzorků. Vzorky jsou analyzovány a o rozborech je vyhotoven certifikát s přílohou o výsledcích analýz.

  Pro informaci našich zákazníků zveřejňujeme aktuální výsledky posledních kontrol. Na webové stránce www.dobrapumpa.cz lze najít, které další společnosti jsou držiteli ochranné známky Pečetě kvality.