Ušetřete ještě více s Clubcard kreditní kartou Premium PLUS | Tesco Finanční služby

S Clubcard Kreditní kartou Premium PLUS ušetříte na svých nákupech

Na své Clubcard kreditní kartě Premium PLUS máte každý měsíc k dispozici peníze do výše dohodnutého úvěrového rámce. Za každý nákup v Tesco, u partnerů sítě Premium nebo u ostatních obchodníků doma i v zahraničí získáváte Clubcard body. V rámci pravidelného čtvrtletního Clubcard vyúčtování dostanete nasbírané body ve formě Clubcard poukázek, které pak zlevní vaše další nákupy v Tesco, a také obdržíte celkový přehled vašich Clubcard bodů.

 • Sbírání Clubcard bodů

  Sbírání Clubcard bodů

  Za každých 10 Kč zaplacených Clubcard kreditní kartou Premium PLUS získáte 4 body na potraviny a 1,5 bodu na ostatní zboží v Tesco. Dále získáváte 2–20 bodů u partnerů sítě Premium a 0,5 bodu u ostatních obchodníků, kteří přijímají MasterCard.
   Více o sbírání Clubcard bodů

 • Bezúročné období

  Bezúročné období

  Bezúročné období je stanovený maximální počet dní, během nichž máte k dispozici finanční prostředky, za které nemusíte platit žádné úroky. V průběhu měsíce můžete libovolně nakupovat (až do výše stanoveného limitu na kartě). Na konci měsíce vám pošleme výpis, abyste měli přehled o vašich transakcích a mohli jste vyčerpanou částku řádně splatit.

  Více o bezúročném období

 • Kde můžete kartu používat

  Kde můžete kartu používat

  Clubcard kreditní kartu Premium PLUS můžete používat ve všech obchodech, které přijímají karty MasterCard, při výběrech hotovosti z bankomatu a při nákupech na internetu.

  Více o používání karty

 • Možnosti splácení

  Možnosti splácení

  Částku, kterou jste využili, můžete splácet podle své potřeby. Minimální měsíční splátka je 4 % z vyčerpané částky (minimálně 400 Kč), splácet však můžete jakoukoliv vyšší částku.

  Více o možnostech splácení

Možnosti sjednání Clubcard kreditní karty Premium PLUS

Správce financí

Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

x