icon_search

  Ušetřete ještě více s Clubcard kreditní kartou Premium PLUS | Tesco Finanční služby

  S Clubcard Kreditní kartou Premium PLUS ušetříte na svých nákupech

  Na své Clubcard kreditní kartě Premium PLUS máte každý měsíc k dispozici peníze do výše dohodnutého úvěrového rámce. Za každý nákup v Tesco, u partnerů sítě Premium nebo u ostatních obchodníků doma i v zahraničí získáváte Clubcard body. V rámci pravidelného čtvrtletního Clubcard vyúčtování dostanete nasbírané body ve formě Clubcard poukázek, které pak zlevní vaše další nákupy v Tesco, a také obdržíte celkový přehled vašich Clubcard bodů.

  • Sbírání Clubcard bodů

   Sbírání Clubcard bodů

   Za každých 10 Kč zaplacených Clubcard kreditní kartou Premium PLUS získáte 4 body na potraviny a 1,5 bodu na ostatní zboží v Tesco. Dále získáváte 2–20 bodů u partnerů sítě Premium a 0,5 bodu u ostatních obchodníků, kteří přijímají MasterCard.
    Více o sbírání Clubcard bodů

  • Bezúročné období

   Bezúročné období

   Bezúročné období je stanovený maximální počet dní, během nichž máte k dispozici finanční prostředky, za které nemusíte platit žádné úroky. V průběhu měsíce můžete libovolně nakupovat (až do výše stanoveného limitu na kartě). Na konci měsíce vám pošleme výpis, abyste měli přehled o vašich transakcích a mohli jste vyčerpanou částku řádně splatit.

   Více o bezúročném období

  • Kde můžete kartu používat

   Kde můžete kartu používat

   Clubcard kreditní kartu Premium PLUS můžete používat ve všech obchodech, které přijímají karty MasterCard, při výběrech hotovosti z bankomatu a při nákupech na internetu.

   Více o používání karty

  • Možnosti splácení

   Možnosti splácení

   Částku, kterou jste využili, můžete splácet podle své potřeby. Minimální měsíční splátka je 4 % z vyčerpané částky (minimálně 400 Kč), splácet však můžete jakoukoliv vyšší částku.

   Více o možnostech splácení

  • Platba mobilním zařízením

   Platba mobilním zařízením

   Díky aplikaci Google Pay můžete platit své nákupy a vybírat hotovost z bezkontaktních bankomatů vašimi mobilními zařízeními. Stačí, když si stáhnete aplikaci, a přidáte si do ní svou kreditní kartu Tesco, případně jinou kartu.

   Více o platbě mobilním zařízením

  Možnosti sjednání Clubcard kreditní karty Premium PLUS

  Správce financí

  Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

  Poskytovatelem úvěru je Home Credit, a.s.

  x