icon_search

  Splácejte bez obav | Tesco Finanční služby

  Splácejte pohodlně a bez obav

  S Clubcard kreditní kartou Premium PLUS můžete platit a splácet bez obav. Karta je embosovaná a umožňuje rychlé bezkontaktní platby, je vybavena nejmodernějšími ochrannými prvky, jako je například magnetický proužek nebo čip.

  Ke své kartě si můžete sjednat pojištění, které vám pomůže vždy, když to budete potřebovat. Můžete se tedy pojistit nezbytným pojištěním schopnosti splácet a také si vybrat užitečné pojištění osobních věcí.

  Pomoc při reklamaci platby na internetu

  Pokud se vám při nákupu na internetu stane, že ne vlastním zaviněním neobdržíte zboží nebo služby, za které jste zaplatili, a s obchodníkem se vám nepodaří tuto situaci vyřešit, podáme vám pomocnou ruku. Na transakci kartou lze totiž podat reklamaci, a to i v případě duplicitní nebo chybné výši zaúčtované transakce. Obraťte se na nás, pomůžeme vám s navrácením vašich peněz zpět.

  Služba odklad splátky

  V průběhu používání karty si můžete požádat o jednorázové odložení splátky. Stačí před 20. dnem v měsíci zavolat na zákaznickou linku a my vám splátku o měsíc odložíme. Po dobu trvání odkladu splátky budeme částku vyčerpanou z karty nadále úročit běžným způsobem a z karty odečteme jednorázový poplatek 199 Kč. Odklad splátky neprodlužuje bezúročné období.

  1 výběr z bankomatů zdarma

  Se svojí Clubcard kreditní kartou Premium PLUS máte každý měsíc 1 výběr ze všech bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Bez obav z poplatků si tak můžete vybrat z jakéhokoliv bankomatu nebo na přepážce banky či směnárny v ČR i v zahraničí, kdykoliv budete potřebovat hotovost. Na výběry z bankomatů se nevztahuje bezúročné období.

  Možnosti sjednání Clubcard kreditní karty Premium PLUS

  Správce financí

  Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

  Poskytovatelem úvěru je Home Credit, a.s.

  x