icon_search

  Bezpečnost karty TESCO

  Bezpečnost karty

  Bezpečnost karty

  Vaše karta je chráněna PIN kódem, který zadáváte při každé platbě v obchodě nebo při výběru z bankomatu. V případě ztráty či odcizení vaší karty volejte na zákaznickou linku:

  z ČR 840 111 321
  ze zahraničí +420 541 598 155

  Kartu je nutné chránit před mechanickým a magnetickým poškozením. O náhradu můžete požádat též na uvedené zákaznické lince.

  Bezpečnost Clubcard kreditní karty chrání nejmodernější technologie

  Držitele Clubcard kreditní karty a jejich peníze chráníme pomocí nejmodernějšího programu Fraud monitoring. S jeho pomocí se snažíme zabránit podvodům například s odcizenou kartou, nebo odhalovat podvodné transakce na internetu.

  Fraud monitoring permanentně sleduje podezřelé transakce podle specifických pravidel nastavených v systému. V roce 2009 jsme díky tomuto programu dostali upozornění na téměř 9 tisíc nestandardních transakcí.
  Podezřelou transakci vyhodnocujeme a máme-li závažné podezření, pak klientovi voláme a ověřujeme, zda kartu opravdu použil.

  Pokud Vám tedy náš specialista zavolá, rád by s Vámi ověřil transakci, kterou systém posoudil jako neobvyklou. Zaměřujeme se například na platby v rizikových zemích, sportovní sázení na zahraničních serverech nebo čerpání v kasinech a hernách.

  Nová Clubcard kreditní karta je vybavena také čipem pro větší bezpečnost a snadnější použití.

  Jak můžete sami přispět k tomu, aby byly Vaše peníze v bezpečí?

  • Nikdy nenoste PIN u karty. Pokud vám ji někdo ukradne, dáváte mu tak možnost vybrat Vaše peníze z bankomatu nebo zaplatit za zboží ještě před tím, než vůbec ztrátu zaregistrujete.
  • Kartu nikomu nepůjčujte, ani nemějte na papírku v peněžence napsané údaje jako je její číslo, platnost nebo CVV / CVC kód (poslední trojčíslí na podpisovém proužku karty).
  • Kartu rovněž nedávejte jako zástavu např. na recepcích hotelů, auto půjčoven apod.
  • Nenoste kartu přímo v peněžence spolu s hotovostí a doklady. V případě krádeže tak totiž přijdete o všechno - peníze, doklady, karty, další průkazky apod. Pořiďte si raději pouzdro na doklady, kde budete mít karty odděleně od peněz.
  • Nezapomínejte si pečlivě uzavírat svoji kabelku, nenoste doklady a karty volně po kapsách.
  • Při nakupování neukládejte pouzdro s kartou volně do nákupního košíku, není většího lákadla pro zloděje.
  • Při platbě mějte kartu neustále na očích. Nedopusťte, aby např. v restauraci odešel číšník s vaší kartou od vašeho stolu.
  • Při výběru z bankomatu se přesvědčte, že nikdo nemůže odpozorovat PIN, který zadáváte.
  • Pokud se rozhodnete platit kartou na internetu, vyberte si osvědčené servery a zaběhnuté internetové obchody nejlépe obchodníky označené jako 3D Secure.
  • Nepoužíváte-li kartu pro platby online, nechte si možnost placení na internetu zablokovat.
  • Pokud od nás obdržíte informaci o neserióznosti obchodníka a kvůli bezpečnosti Vám vystavíme kartu novou, vyvarujte se jejího dalšího použití u tohoto obchodníka.
  • Pokud zjistíte, že jste kartu ztratili, urychleně ji zablokujte. Tato služba je ze zákona zdarma.

  Možnosti sjednání Clubcard kreditní karty Premium PLUS

  Správce financí

  Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

  Poskytovatelem úvěru je Home Credit, a.s.

  x