icon_search

  Karta Tesco přináší Clubcard body navíc TESCO

  Karta Tesco přináší Clubcard body navíc

  Clubcard kreditní karta od Tesco Finanční služby vám přináší oproti běžné kartě Clubcard možnost čerpat finanční hotovost a také notnou dávku Clubcard bodů navíc. Větší počet bodů znamená více Clubcard poukázek na nákupy v Tesco a tím pádem větší úsporu v rámci rodinného rozpočtu.

  Clubcard kreditní karta Premium násobí bodový zisk

  Za každých 10 Kč, zaplacených Clubcard kreditní kartou Premium v prodejnách Tesco, získáte 2 body místo obvyklého jednoho. Stačí zaplatit vaší Clubcard kreditní kartou a načíst čárový kód ze zadní strany.

  Při platbě u partnerů sítě Premium získáte za každou zaplacenou desetikorunu až 20 bodů, podle typu partnera. Do sítě patří například Lekarna.cz, Eiffel optic, Fotolab, Divadlo Brodway nebo prodejce sportovního zboží H2H sport. Aktuální přehled partnerů najdete na www.itesco.cz/financnisluzby.

  Na své si přijdou i vyznavači internetového nakupování. Za každých 10 Kč, zaplacených Clubcard kreditní kartou na internetu, přistane na vaše Clubcard konto 1 bod.

  Clubcard body i na dovolené

  A na závěr dobrá zpráva pro všechny cestovatele. S Clubcard kreditní kartou Premium získáte za každých zaplacených 10 Kč 1 Clubcard bod také na všech místech, kde akceptují karty MasterCard, a to po celém světě. Takže pokud se chystáte na dovolenou nebo na nákupy do zahraničí, vaše Tesco kreditní karta vám navýší rozpočet a ještě s ní ušetříte.

  Přejeme vám šťastnou ruku při všech vašich nákupech a nezapomínejte, že každý bod se počítá.

   

  Správce financí

  Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

  Poskytovatelem úvěru je Home Credit, a.s.

  x