icon_search

  slovnik novy | Tesco Finanční služby

  A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

  Pojištění osobních věcí a zneužití karty

  Nabízí Home Credit ke kreditním kartám uzavřeným od 23.11.2016. Pojištěné jsou vaše osobní věci (peněženka, kabelka/taška, dioptrické brýle a mnoho dalšího), hotovost, kterou máte u sebe nebo drobnou elektroniku. Navíc vám pokryje i finanční škody vzniklé při ztrátě či odcizení kreditní karty.

  Pojištění schopnosti splácet

  Nabízí Home Credit k hotovostním půjčkám, kreditním kartám a nákupu na splátky uzavřeným od 1.11.2016. Při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání vám pojišťovna vyplatí až 12 splátek půjčky. Za dobu hospitalizace v důsledku úrazu zaplatí předepsané splátky půjčky. U hotovostní půjčky vám můžeme navíc splátky i odložit, pokud se na vzniklou situaci pojištění nebude vztahovat. Úhrada za pojištění je již součástí vaší splátky.

  Pojištění výdajů

  Nabízí Home Credit k nákupu na splátky, k hotovostním půjčkám i kreditním kartám uzavřeným do 31.10.2017. Pojišťovna vám poskytne finanční prostředky na úhradu splátek půjčky u Home Creditu při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání. Pokud se stanete plně invalidním, vyplatí vám zbývající částku k doplacení půjčky. V případě pojistné události jsou peníze zaslány přímo na váš bankovní účet.

  Pojištění zneužití karty

  Nabízí Home Credit ke všem kreditním kartám uzavřeným do 31.10.2016. Pojištění vám pokryje finanční škody vzniklé zneužitím karty v důsledku její ztráty či odcizení, poskytne také náhradu škody za ztracené či odcizené klíče a osobní doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas a povolení k pobytu pro cizince) a náhradu škody za odcizený mobilní telefon. To vše za pouhých 15 Kč měsíčně.

  Správce financí

  Potřebujete radu ohledně vaší smlouvy?

  Poskytovatelem úvěru je Home Credit, a.s.

  x