icon_search

  Veškeré informace k řešení situace spojené s COVID-19 naleznete zde.

  Půjčte si kilo nebo dvě

  Více informací icon_forward_link

  Když k nám rádi chodíte, rádi vám i půjčíme

  Splníme vaše očekávání a nabídneme vám nejvýhodnější produkt.

  Chcete ušetřit za nákupy nejen v Tesco?
  Pořiďte si Tesco kreditku a sbírejte více Clubcard bodů ve věrnostním programu. Tohle žádná jiná platební karta nenabízí.

  Řešíte nečekaný výdaj nebo chcete mít finanční rezervu?
  S Rychlou půjčkou, získáte peníze navíc během pár minut.

  Máte více půjček a chcete si snížit měsíční splátky, nebo se vám hodí hotovost navíc?
  Spojte si u nás všechny půjčky do jedné a využijte výhody konsolidace.

  Nakupujte pohodlně na splátky.
  Užijte si svůj nákup už dnes a zaplaťte jen 1/10 ceny.

  Na co se ptáte nejčastěji

  Co je Rychlá půjčka?

  Do 30 minut můžete mít 10 000 až 250 000 Kč. Nemusíte nám dokládat, na co peníze využijete. Takže bez problému zvládnete nečekanou opravu auta či výměnu rozbitého spotřebiče. Rychlá půjčka je formou revolvingového úvěru, a proto můžete splacené peníze znovu čerpat bez dalšího schvalování.

  Jak na výhodné nákupy s kreditní kartou Tesco?

  Clubcard kreditní karta Premium PLUS vám nabízí spoustu výhod. Pokud s ní budete nakupovat v prodejnách Tesco spolu s vaší Clubcard kartou, získáte za každý nákup více bodů. Kromě toho dostanete na kartu bonus také za nákupy u partnerů v síti Premium a za všechny ostatní nákupy v celé síti MasterCard v ČR i v zahraničí a také na internetu. Na kreditní kartě budete mít finanční rezervu, která se vám může hodit v případě nečekaných výdajů.

   

  Jak kreditní kartou nakupovat na splátky?

  Nákup na splátky vám umožňuje pořídit dražší zboží a rozložit si nákup do menších splátek. Pokud to bude váš první nákup (nad částku 2 000 Kč) novou kreditní kartou s automatickým rozpadem, rozloží se do 11 splátek, kde se měsíční splátka rovná 1/10 z ceny zboží. Například pokud koupíte zboží za 5 000 Kč, tak měsíční splátka bude 500 Kč. Celkem tedy zaplatíte 5 500 Kč.  Nakupujte chytře.

  U jakéhokoliv dalšího nákupu nad 2 000 Kč můžete požádat o rozložení do splátkového kalendáře s jasně definovaným počtem a výší pevných splátek. Platí pro nákupy uskutečněné v daném měsíci – zúčtovacím období.

  Produkty od Tesco Finančních služeb mohu využít jen v Tesco?

  Všechny naše produkty můžete využít i mimo prodejny Tesco. U Tesco Finančních služeb si můžete vyřídit rychlou půjčku, kreditní kartu či konsolidaci. Díky možnosti sjednání produktů přímo v prodejnách Tesco nemusíte trávit dlouhé hodiny čekáním v bance. Vše vyřídíte za pár minut na stánku Tesco Finančních služeb nebo po telefonu na čísle 542 100 200, případně prostřednictvím online formuláře.

  Plaťte jednoduše a bezpečně mobilem

  Stačí si přidat kartu do Apple Wallet
  a můžete začít!

  Více o platbě mobilem icon_forward_link