icon_search

  Co je moje Tesco TESCO

  Co je moje Tesco

  moje Tesco je jedna z nejdůležitějších věcí na těchto stránkách. Právě okolo této funkce se vše točí. Ceny v jednotlivých obchodech a regionech se mohou mírně lišit, stejně tak i nabídka je v každém obchodě odlišná (někde pestřejší, jinde méně).

  A právě proto jsme pro vás připravili funkci moje Tesco. Registrace není nutná.

  Naleznete ji v pravém spodním rohu. Zde si snadno a rychle vyhledáte a nastavíte svůj oblíbený obchod (kliknutím na mapu). Registrace není vyžadována, tato informace se totiž ukládá jednoduše do Cookies. Takže při jakékoliv další návštěvě ze stejného počítače již budete mít své Tesco vybráno, protože si to váš prohlížeč pamatuje.

  Užitečný je zejména profil obchodu (tlačítko Profil nebo odkaz z názvu obchodu). Kromě detailů jako mapka, adresa či přehled dostupných služeb zde vždy naleznete ty nejaktuálnější informace, vztahující se právě k tomuto jednomu jedinému obchodu. Nejedná se pouze o novinky, akce či soutěže aktuálně probíhající v daném obchodě, ale i nejaktuálnější letáky. Snadno odsud můžete přejít přímo na akční nabídku.

  Funkce moje Tesco vás ovšem bude provázet i ostatními stránkami a podstránkami. Při prohlížení akční nabídky, PDF verzí letáků ke stažení, probíhajícími akcemi či soutěžemi, až po dostupné služby v jednotlivých obchodech a cenové programy Tesco. Tam všude budete přednostně dostávat informace relevantní pro zvolený obchod – moje Tesco, ale jednoduchou změnou filtru si můžete nechat zobrazit kompletní nabídku.