icon_search

  Registrace a uživatelský profil TESCO

  Registrace a uživatelský profil

  Registrace a vytvoření uživatelského profilu vám umožní získat přístup k rozšířenýnm funkcím těchto internetovcýh stránek. Zatím jich jen jen několik základních, ale do budoucna připravujeme celou řadu dalších užitečných funkcí a rozšíření.

  Registrace

  Zcela úmyslně jsme ji vytvořili velmi jednoduchou. Žádné složité formuláře a dlouhé vyptávání. Nic takového. Prostě jen zadáte svou email adresu a zvolíte si heslo. A už jste zaregistrováni a váš účet je aktivní. V dalším kroku jen potvrdíte pravost vaší email adresy kliknutím na link v emailu, které od nás obratem dostanete.

  Úpravy profilu

  Každý uživatel má minimálně jeden hlavní oblíbený obchod moje Tesco. Oproti nezaregistrovným uživatelům přichází první výhoda. Můžete se si vybrat více oblíbených obchodů a mezi jejich akčními nabídkami budeme snadněji přepínat.

  Zůstaneme ve spojení

  Pro každý z oblíbených obchodů si můžete přihlásit zasílání informací o novém letáku či katalagu a jakékoliv aktuality pro daný obchod. Plánujeme další rozšiřování této funkce, mimo jiné pravidelný newsletter s nabídkou těch nejzajímavějších produktů atd. Nemusíte se ovšem bát, že vaši emailovou schránku zahltíme. To v žádném případě. Komunikace od nás bude odcházet konsolidovaně, vždy jednou týdně.