icon_search

  Poukázky TESCO

  Poukázky TESCO

  Nevíte si rady s dárkem pro Vaše blízké? Přestaňte si lámat hlavu a obdarujte své přátele či rodinu dárkovými poukázkami Tesco. Lze je pořídit v hodnotě 50, 100, 200 či 500 Kč. Poukázky lze uplatnit ve všech obchodech Tesco v České republice.

  Tesco poukázky s platností do konce roku 2018 jsou prodlouženy do konce roku 2019.

  Zakoupit je můžete na informačních pultech v hypermarketech a obchodních domech a to dvojím způsobem:

  Na fakturu

  Ta se zaplatí převodním příkazem nebo v hotovosti. V případě prodeje na fakturu je nutné zaslat objednávku se všemi náležitostmi; t.j. fakturační údaje, IČO, DIČ, počet poukázek, nominální hodnota, kontaktní osoba, telefon, případně adresa, na kterou je třeba fakturu doručit. Poukázky se vydávají po zaplacení faktury resp. po připsání částky na účet společnosti Tesco Stores ČR a.s.

  Hotově

  Přímo v oddělení reklamací - informací, platí pro menší počet poukázek.

  Dárkové poukázky můžete uplatnit ve všech obchodech Tesco v České republice a platí na veškerý sortiment. Platnost je 12 měsíců od data vydání. Podmínky využití dárkové poukázky:

  • poukázku lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši její nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit,
  • platnost poukázky je vyznačená přímo na dárkové poukázce a není možné ji uplatnit po termínu platnosti,
  • poukázku nelze směnit za peněžní hotovost,
  • padělání a pozměňování poukázky je zakázáno a může být trestné.