icon_search

  Samoobslužné pokladny TESCO

  Samoobslužné pokladny

  Určitě jste si jako děti hráli na obchod. Teď si můžete vyzkoušet, jaké to je, být pokladní a přitom nemusíte chodit nikam na brigádu. Ve vybraných obchodech máme samoobslužné pokladny, kde si můžete sami "namarkovat" svůj nákup.

  Je to opravdu jednoduché. U běžných výrobků naskenujete čárový kód a pak je uložíte do tašky na kontrolní váhu. U pečiva si vyberete v obrázkovém menu a pak zadáte množství. Váhové položky (například ovoce) položíte na pultík s okýnkem scanneru, který slouží také jako váha a opět vyberete druh zboží v obrázkovém menu. Pak už stačí jen zaplatit. A to zvládnete také sami. Pokladna přijímá jak mince, tak bankovky a pochopitelně můžete použít i platební kartu.

  Samoobsluzna pokladnaVše je jednoduché, pokladna vás vede hlasovými pokyny a zvládá to nejen v českém jazyce, ale i anglicky a německy. A kdyby se přece jen objevil problém, tak je u pokladen přítomen asistent, který vám vždy pomůže.

  Pokladny jsou určeny především pro malé nákupy s nákupním košíkem, je tomu přizpůsoben i prostor v jejich okolí. A když náhodou zaslechnete pokladní mluvit o beruškách, tak se právě baví o samoobslužných pokladnách.