icon_search

  Vyrobeno s láskou k vytříbeným chutím

  Prozkoumejte naši řadu produktů pro gurmány a milovníky jídla, kteří chtějí objevovat nové kulinářské inspirace i nevšední recepty ze světové kuchyně. S každou Tesco finest delikatesou objevíte další chutě poctivého jídla připraveného s láskou.
  Široká nabídka prvotřídních produktů Široká nabídka prvotřídních produktů

  Široká nabídka prvotřídních produktů

  Řada Tesco finest nabízí prémiové produkty plné vytříbených a rozmanitých chutí. Za zmínku stojí například omáčky inspirované indickou, asijskou nebo italskou kuchyní. Najdete tu ale i olivy ze slunečného Řecka nebo tradiční britské octové chipsy. V Tesco finest delikatesách se ale najdou i ti, kteří si potrpí na sladké. Ochutnejte hříšně sladké pralinky, čokolády vyrobené z kvalitních ručně sbíraných kakaových bobů, javorové sirupy nebo křupavé müsli. Během večerních posezení s přáteli pak oceníte třeba vína od světově proslulých pěstitelů nebo tradiční sýry.

  Objevte rozmanitost chutí Tesco finest

  Nemusíte cestovat kolem světa, abyste poznali exotické chutě. Stačí prolétnout naši nabídku v kamenných obchodech Tesco nebo si ji projít online v pohodlí domova a můžete se pustit do zkoumání všech chutí světa. Zkuste je všechny!

  Nejprodávanější produkty tohoto týdne

  1 / 3

  Nejkvalitnější suroviny pro vaše oblíbená jídla

  Nakupujte online. Je to rychlé a pohodlné

  Online nakupování s Tesco je snadné a rychlé. Získejte slevu na svou první objednávku, vybírejte z více než 13 000 produktů a nechte si nákup doručit až domů.

  Online nakupování s Tesco je snadné a rychlé. Získejte slevu na svou první objednávku, vybírejte z více než 13 000 produktů a nechte si nákup doručit až domů.