Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaná kuřecí křídla s BBQ omáčkou

Ingredience

15 kuřecích křídel

grilovací koření

olej

Omáčka

300 g drcených rajčat

1 cibule

1 stroužek česneku

1 chilli paprika

1 lžíce třtinového cukru

špetka mleté skořice

1 lžička citronové šťávy

2 lžíce olivového oleje

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Kuřecí křídla ochutíme grilovacím kořením a pokapeme olejem. Směs vmasírujeme do kůže masa a necháme ho odležet.

2

Cibuli nakrájíme na jemno a osmažíme na oleji. Přidáme chilli papričku nakrájenou na menší kousky. Nakonec přidáme drcený česnek a jen krátce orestujeme.

3

Drcená rajčata rozmixujeme a přidáme na pánev. Vše důkladně promícháme. Omáčku ochutíme citronovou šťávou, cukrem, skořicí, pepřem a solí.

4

Vaříme pozvolna asi 20 minut, aby se chutě propojily. Mezitím grilujeme kuřecí křídla. Hotová křídla podáváme s omáčkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8