Recepty Dezerty Pečené Hrníčková bábovka s rýžovou moukou

Ingredience

2 hrnky rýžové mouky
hrnky krystalového cukru
3 vejce
1 hrnek mléka
¼ hrnku slunečnicového oleje
8 g vanilkového cukru
10 g prášku do pečiva

Popis

TIP: Nejste si jistí, jestli je i po uplynulé době bábovka dobře upečená? Existuje na to jednoduchý trik! Vezměte si špejli a bábovku s ní propíchněte. Pokud bude špejle po vytáhnutí suchá, máte moučník hotový.

Postup přípravy

1

Nejdříve si smícháme dohromady sypké ingredience - mouku, cukr (vanilkový i krystalový) a prášek do pečiva. Potom si spojíme dohromady tekuté suroviny - vejce, mléko a olej.

2

Sypké suroviny pomalu po lžících zamícháme do tekuté směsi vajíček, mléka a oleje.

3

Těsto si vlijeme do vymazané formy. Troubu si zahřejeme na 180 °C a bábovku v ní pečeme 20 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8