icon_search

  Velmi si ceníme vaší důvěry a děkujeme za dodržování všech opatření, která zvyšují bezpečnost při doručování vašich objednávek a pomáhají chránit jak vás, tak i naše řidiče. Vzhledem k současnému vývoji situace budeme s platností od 5. října z bezpečnostních důvodů doručovat nákupy k prvním uzamykatelným dveřím. Vládní opatření ze dne 26. 10. rozvoz Tesco Online nákupů nijak neomezují. Vaše objednávky tedy doručujeme stále od pondělí do neděle
  v časech 8.00–22.00.
  Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že v nedělních závozech bude omezený sortiment pekárny a výpadek u základního pečiva, rohlíků a chleba. U služby Klikni+Vyzvedni si můžete své nákupy vyzvedávat pouze od pondělí do soboty a to v čase od 8.00 do 20.00 hodin.

   

  Prosím mějte roušku při přebírání nákupu a zkontrolujte si správnost telefonního čísla uvedeného u vašeho kontaktu. Řidič vám bude před doručením vždy volat, aby se domluvil na detailech předání k vaší plné spokojenosti. Děláme to nejlepší pro bezpečné doručení vašich objednávek. Dodržujeme ty nejvyšší hygienické standardy, od používání roušek a dezinfekce, až po dodržování bezpečných vzdáleností.

  Důležité informace pro zákazníky v karanténě

  Rádi bychom vám nákup doručili co možná nejbezpečněji pro vás i pro naše řidiče. Prosím, myslete proto na pár základních kroků.
  • Dejte nám v poznámce k nákupu vědět, pokud se nacházíte v karanténě.
  • Platba u dveří pro zákazníky v karanténě nebo nemocné není momentálně možná. Proto Vás prosíme, abyste uhradili svůj nákup předem on-line platbou. Pokud jste v karanténě nebo nemocní a budete s platností od 29.10. požadovat platbu u dveří, můžeme odmítnout předání nákupu bez náhrady.
  • Protože nejsme schopni doručit nákup až k vašim dveřím, řidič vám dopředu zavolá a dohodne se s vámi na způsobu a místě předání zboží.
  • Všechny objednávky lidem v karanténě budou doručeny v papírových taškách.
  Děkujeme vám za respektování výše uvedeného postupu, který nám pomáhá poskytovat služby co nejvíce zákazníkům.

  Mimořádná lokální omezení

  Vážení zákazníci,

  rádi bychom vás informovali o současných omezeních, která se týkají XX, YY a ZZ.
  V zájmu vaší bezpečnosti jsme v těchto oblastech dočasně přijali následující opatření:

  -   Momentálně nedoručujeme až ke dveřím.
  -   Není možné platit kartou při převzetí nákupu. Zvolte proto možnost online platby.


  Děkujeme za pochopení.

  Aktuálně platná omezení


  Vzhledem k tomu, že se snažíme poskytovat naše služby co nejvíce zákazníkům a zároveň všichni zůstat zdraví, následující opatření jsou stále platná pro všechny doručovací oblasti Tesco Online nákupů. Zároveň stále dodržujeme ty nejvyšší hygienické standardy, od používání roušek a dezinfekce, až po dodržování bezpečných vzdáleností.

   

   

  Upřednostňujte platbu kartou


  Pokud je to možné, plaťte prosím kartou online již při objednávce. Pomůžete tak omezení přímého kontaktu s řidiči a snižujete riziko šíření nákazy. Koncová cena nákupu bude odečtena z vašeho účtu až po doručení nákupu.

   

   

  Doručení pouze k prvním dveřím


  Chceme vám nákup doručit co možná nejbezpečněji. Náš řidič nemůže vstoupit do vašeho bytu, proto vám zavolá při příjezdu a nákup vám doručí k prvním dveřím.

   

   

  Maximální váha objednávky


  Abychom mohli naše služby nabídnout co nejvíce zákazníkům, platí maximální limit 80 kg na váhu objednávky. Toto omezení pouze brání přílišnému hromadění zásob, velký rodinný nákup se vám do stanovené váhy vejde s přehledem. Pokud by se vám přeci jen stalo, že limit překročíte, upozorníme vás na to v průběhu vytváření objednávky.

  Zkontrolujte si správnost telefonního čísla ve svém účtu


  Abychom omezili osobní kontakt, náš řidič vám před doručení zavolá a domluví se na podrobnostech předání nákupu a náhradách, o které případně nemáte zájem. Po doručení nákupu pak můžete nechtěné náhrady vrátit jen na obchodech Tesco.

   

   

  Doručení pouze v taškách


  Prosíme vás, abyste zvolili při objednávce možnost doručení v nákupních taškách.
  Pomůžete tak k zajištění vašeho vlastního bezpečí, i bezpečí našich řidičů.

  Vše pro vaši spokojenost

  Všechny výhody, které vám přináší služba Tesco Online nákupy, stále platí. S ohledem na současnou situaci však může dojít k dočasným změnám. Prosíme kontrolujte průběžně naše webové stránky s informacemi o mimořádných omezeních.

  Doručení znovu ke všem dveřím

  Doručení znovu ke všem dveřím

  Tým Tesco Online nákupů se vždy snaží o co nejvyšší kvalitu služeb. Proto jsme moc rádi, že můžeme opět doručovat přímo ke dveřím našich zákazníků.

  Plaťte při převzetí nákupu

  Plaťte při převzetí nákupu

  Opět si můžete vybrat, jestli chcete platit online, nebo při převzetí objednávky. Vychutnejte si opět na maximum všechny výhody pohodlného online nakupování.

  Všechny změny platí pro objednávky doručované od 5. 10. 2020 a později.

  Potřebujete s něčím pomoct?

  Zavolejte zdarma na naši Zákaznickou linku, každý den od 07:00 do 23:00 hod.
  Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Připravte si prosím číslo vaší objednávky a na naší zákaznické lince zvolte možnost 2 pro rychlejší vyřízení vaší žádosti.