icon_search

  Uvědomujeme si náročnost aktuální situace. Proto se chceme ujistit, že co nejvíce našich zákazníků bude mít k dispozici veškeré nezbytnosti a že Vám je budeme schopni doručit co nejbezpečněji. Abychom zamezili šíření koronaviru, přistoupili jsme k některým opatřením a změnám v rámci Tesco Online nákupů.

   

   

  Doručení pouze k prvním dveřím


  Z bezpečnostních důvodů naši řidiči doručují nákup pouze k prvním domovním dveřím. Avšak pokud nejste v karanténě a je vám více než 65 let nebo máte zdravotní potíže, jsme schopni doručit nákup až k vašim dveřím. Stačí přidat poznámku k objednávce.

   

  Ověřte si, že telefonní kontakt uvedený ve Vašem Tesco účtu je stále aktuální


  V současné době je důležité omezovat osobní kontakt na minimum. Před dovezením nákupu se s Vámi proto řidič telefonicky domluví, kde Vám zanechá nákup a také Vám dá vědět, jestli je ve Vaší objednávce náhradní zboží. Pokud nebudete mít o některé alternativy zájem, můžete je telefonicky odmítnout a kurýr je z objednávky vyřadí. Popřípadě máte možnost vracet zboží také ve všech obchodech Tesco.

   

   

  Platební metody


  Momentálně u všech nových objednávek přijímáme pouze online platby. Z důvodu přetížení služby Tesco Online nákupy mohou v posledním kroku objednávky nastat komplikace s platbou. V takovém případě zkuste nákup dokončit v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči.

   

   

  Omezení maximální hmotnosti objednávky


  Snažíme se zajistit naše služby co největšímu počtu zákazníků. Proto budou všechny nákupy, které byly odeslané či změněné 26. března a později, omezené na maximální hmotnost 80 kg na objednávku. Pokud potřebujete objednat velký rodinný nákup, tento limit by Vás neměl omezit.

  V případě, že tuto hmotnost překročíte, informujeme Vás o tom v průběhu objednávky.

   

   

  Rezervace času doručení

  Vzhledem k většímu zájmu o online nákupy oproti běžnému stavu je většina nejbližších termínů doručení zarezervována. Je určitě vhodné vytvořit rezervaci s velkým předstihem, a to až po dobu tří následujících týdnů, kdy svoji objednávku můžete měnit do 23.00 hodin před dnem doručení.

   

   

  Náhrada


  Proces doručení a vrácení náhrad opět funguje jako před zavedením opatření. Pokud výrobek z vašeho nákupního seznamu nebyl v obchodě dostupný, bude vám dodaný náhradní výrobek, který můžete při doručení přijmout, nebo odmítnout. Ve vašem dodacím listu bude toto zboží uvedeno v horní části. Pokud si náhradu nepřejete, vraťte ho pracovníkovi rozvozu a výrobek vám nebude účtovaný. Pokud nemůžeme najít alternativu výrobku, který jste měli v nákupním seznamu, nebude do nákupního seznamu přidaný a za zboží vám nebude nic účtováno.

   

   

  Všechny položky nákupu jsou doručené v taškách


  Abychom chránili naše řidiče a hlavně Vás, doporučujeme si v těchto dnech nechat online nákup zabalit do tašek. Tím eliminujete jakýkoliv osobní kontakt s Vašim objednaným zbožím.

  Důležité informace pro zákazníky v karanténě

  Držíme se usnesení Vlády České republiky a mimořádných opatření, proto náš řidič nemůže nákup doručit až k Vám do domu či bytu. Abychom byli v co největším bezpečí, je třeba, abyste dodržovali tyto jednoduché kroky.
  • Sdělte nám, pokud se nacházíte v karanténě nebo jste již nemocní. Tuto informaci nám můžete napsat do své online objednávky do poznámky pro doručení.
  • Nákup zaplaťte online při objednání. Momentálně nepřijímáme jiné způsoby platby.
  • Kurýr Vám zavolá, aby se s Vámi domluvil na způsobu a místě doručení objednávky. Ujišťujeme Vás, že nákup bude doručen bezpečně a v pořádku.
  • Zvolte možnost zabalení nákupu do papírových tašek, tím chráníte sebe i naše řidiče.

  Doufáme, že Vám tyto informace pomohly. Vynasnažíme se, aby byl Vás zážitek
  z nakupování co nejméně narušený.  Naše zákaznická linka je momentálně přetížená. Prosíme Vás, abyste se na ni obraceli pouze v případech, kdy nenajdete informace na této stránce.

  Potřebujete s něčím pomoct?

  Zavolejte zdarma na naši Zákaznickou linku, každý den od 07:00 do 23:00 hod.
  Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.
  Nebo nám napište na Online chat.