Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaný bůček s medovou marinádou

Ingredience

1 kg vepřového bůčku
sůl
mletý černý pepř
Medová marináda
4 lžíce medu
6 lžic sójové omáčky
3 stroužky česneku
chilli papričky (podle chuti, můžeme vynechat)
slunečnicový olej
mletý černý pepř
sůl

Popis

TIP: K bůčku se nejlépe hodí čerstvé pečivo, nezapomeňte však ani na vitamíny - ugrilujte si čerstvá rajčátka nebo papriky.

Postup přípravy

1

Vepřový bůček očistíme a z obou stran jej osolíme a opepříme. Připravíme si marinádu. Do menší misky nalijeme olej.

2

Olej smícháme s medem, sojovou omáčkou a lisovaným česnekem. Podle chuti přidáme chilli, ale můžeme jej zcela vynechat. Směs ochutíme ještě solí a pepřem.

3

Bůček nařízneme, aby se lépe propekl a potřeme marinádou. Necháme jej minimálně 2 hodiny uležet. Maso grilujeme velmi pozvolna asi 60 až 80 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8