Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Nestátní denní zařízení DUHA o.p.s

"ŽIJEME MEZI VÁMI" Názvem projektu jsme chtěli zdůraznit fakt, že v naší společnosti nežijí pouze lidé bez hendikepů, fyzicky zdatní, ale jsou zde také lidé, kteří byť mají určitý hendikep, tak i přesto obohacují život naší společnosti.

Náš projekt s názvem " ŽIJEME MEZI VÁMI" jsme zaměřili na rozvoj komunikačních, sociálních dovedností našich uživatelů a hlavně jejich integraci do společnosti. Umožnit jim pobyt a relaxaci ve zdravém prostředí Velkých Karlovic a to konkrétně na Horském hotelu Babská. Pro klienty s mentálním postižením je pobyt v jiném prostředí velkým přínosem jak v oblasti sociální, tak i zdravotní a psychické, obohatí je novými vjemy, zpestří jejich každodenní život.

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

9767
Dům seniorů POHODA, o.p.s.

Léčivé tlapky

Dům seniorů "POHODA", o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje komplexní péči 31 seniorům nad 65 let. Rádi bychom našim seniorům zajistili canisterapii,případně felinoterapii u nás v domově.V minulých letech u nás canisterapie již probíhala a těšila se velkému zájmu.Klienti se na návštěvy psů,ale i koček sami často ptají, a proto jsme se rozhodli je opět obnovit.Hlazení, mazlení,česání, podávání pamlsku nebo házení míčku pejskům a kočkám vykouzlí úsměv na tváři všech klientů.

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

14841
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.

Fotbalové přátelství s Havířovem

"Děti ulice" kolem sebe nemají mnoho pozitivních vzorů, proto je běžné spojovat s nimi trestnou činnost. Děti a mládež ze sociálně vyloučené lokality nemají příliš na výběr, jak trávit svůj volný čas. Naše děti hrají fotbal. Kvalitním využitím volného času získají schopnost vážit si příležitostí, které v životě dostanou. Chceme dát šanci dětem, které se cítí být odmítnuté částí společnosti, ať vyhrávají nejen ve fotbale. Pokud jim nedáme možnost, nezmění se. Dejte jim šanci i Vy!

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

8096
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS