Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
TRDLA - divadelní společnost absolutních neherců, z.s.

KLAUNOSANATORIUM - Klauni z Balónkova jedou za dětmi do nemocnic

Ahoj! My jsme Klauni z Balónkova a již 10 let jezdíme za dětmi. V našem městě (Havířov je taky naše město) navštěvujeme nemocnici, domov pro postižené Benjamin a děti s autismem. Při každé návštěvě se snažíme zpříjemnit všem dětským kamarádům pobyt v nemocnici, aby neměli strach a cítili se v neznámém prostředí lépe. Děláme jim výtvory z balónků, hrajeme si s nimi a čarujem. Vaše korunky potřebujeme na nákup balónků a pohonných hmot do našich klaunských autíček. Ale hlavně tím pomůžete vyčarovat dětský úsměv, který je nejdůležitější.

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

5410
Handicap sport club Havířov z.s.

Podpora sportovců s tělesným handicapem v paralympijském sportu boccia

Jsme skupina sportovců s těžkým tělesným handicapem, různého věku, kteří se aktivně věnují paralympisjkému sportu boccia (čti boča). Říká se ,,sportem k trvalé invaliditě," ale u nás to neplatí, my to máme naopak! I přes své postižení díky boccie aktivně sportujeme, trávíme volný čas a snažíme se v našem sportu něčeho dosáhnout. Celkem nám to jde a hlavně nás to baví, naplňuje a chceme se dostávat v našem sportu stále výš, až na paralympiádu. Každý člvověk má nějaký handicap, my jsme to s tím naším nevzdali a hrneme se dál za našimi cíli. Budete také vyboccovat z řady a podpoříte nás?

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

7660
MIKASA z.s.

Vodácký pobyt pro rodiny s dětmi s autismem

Ctíte rodinu jako základ společnosti? Dejte nám Váš hlas - podpoříte rodiny s dětmi s autismem, které budou mít možnost díky Vaší aktivitě vyrazit na 4 dny mimo civilizaci, kde budou utužovat své rodinné vazby, navazovat vztahy s ostatními účastníky vodáckého pobytu a využívat podporu terapeutů a asistentů. Vaše podpora může přispět k udržení rodiny jako celku, zklidnění v péči o dítě s autismem a získání nových schopností a dovedností jak na straně rodičů tak na straně dětí. Neváhejte a podpořte náš projekt! Rodina je základ! Děkujeme...

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

5460
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS