Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
ADAM - autistické děti a my,z.s.

Terapie pro děti s autismem

Děti s autismem žijí izolovaně ve svém světě, prožívají úzkosti a obavy ze selhání, což vede k prohlubování jejích sociální izolace a emočně strádají. Pro rozvoj těchto dovednosti organizujeme od roku 2010 terapie - Sportovní kroužek, Dramatický kroužek a Klub náctiletých. Cílem terapií je pro děti s autismem zajistit pod vedením psychologa bezpečné místo, kde se budou rozvíjet jejich individuální, sociální a emoční dovedností. Dětí na těchto terapiích zažívají úspěch a tímto se posílí jejich sebeúcta a sebevědomí. Tímto projektem bude podpořeno 120 děti s autismem. Děkujeme za Váš hlas!

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

8540
Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace

Bydlíme útulně.

Náš projekt má za cíl obměnit vybavení jednoho bytu Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Zařízení je určeno pro krátkodobý pobyt dětí ve věku nula až osmnáct let. V letošním roce bylo přijato z Havířova a okolních měst již 33 dětí. Stávající nábytek a jeho uspořádání jsou už zastaralé, nefunkční a neodpovídají potřebám dětí v tísni. Jelikož do zařízení přicházejí děti v různých krizových situacích, je zapotřebí, aby se zde cítily bezpečně a pohodově. Proto potřebujeme Vaši podporu, abychom dětem poskytly bezpečné a příjemné prostředí odpovídající jejich zvýšeným nárokům.

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

6270
Domov Vesna p. o.

Hudba pro radost

Našim cílem je poskytnout našim seniorům hudební vybavení pro terapie a společenské akce. U hudebních terapií se senioři dokáží uvolnit a relaxovat (např. karaoke). Našim záměrem je posilování pozitivních emocí a posílení sociální adaptace u našich seniorů. V rámci projektu chceme uspořádat také hudební koncert. Projektem chceme nejen vybavit naši technickou základnu o vybavení (mikrofony, reproduktory), které je potřebné pro kvalitní zážitek našich seniorů, ale i seniorů z okolních domovů či klubů v rámci společenských akcí (ples, cukrárna, besedy, přednášky, koncerty).

Region 18

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Moravskoslezský Havířov Železničářů 8/1303

Počet hlasů

4930
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS