Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
B.E.Z.va nejdek

Poznáváme Česko

Představte si, že jste dítě, žijící na malém městě. Vzhledem k tíživé situaci v rodině se za hranice města moc nedostanete. Tato skutečnost vám působí sociální potíže a někdy prostorovou zmatenost. Mluvíme o životě mnohých dětí z našeho klubu Remix v Nejdku. Vaše podpora jim umožní výjezd za hranice města. Pomůže jim, aby se orientovaly v naší zemi, v hromadné dopravě a zprostředkuje zážitky. Děkujeme :)

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Farní charita Aš-Domov pro matky s dětmi v tísni v Aši

Vybavení herny včetně vymalování a zakoupení koberce a hraček pro děti z Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni v Aši

Nezřídka se stává, že matka s dětmi je nucena obrátit se na pomoc azylového domu z důvodu tíživé ekonomické a bytové situace. Maminky s dětmi pak mohou být v Domově ubytované po různě dlouhou dobu, zpravidla nepřevyšující 1 rok. Proto vidíme v Domově potřebu vytvoření příznivého prostředí pro výchovu takto znevýhodněných dětí. Nově vybavená herna bude jednou z možností, kde se mohou matky v klidu věnovat svým dětem.

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Hospic Sv. Jiří, o.p.s.

Bez benzinu nepřijedeme

Hospic Sv. Jiří je mobilní / terénní službou, která jezdí za nevyléčitelně nemocnými do jejich domovů. Personál hospice složený ze zdravotních sester, lékařů, sociálních pracovnic, psychologa, duchovního, poradkyně pro pozůstalé a dobrovolníků se musí přepravit za umírajícími a za jejich blízkými, kteří o ně pečují, do jejich domovů. K přepravě nejen personálu, ale také pomůcek, léků a zdravotnického materiálu využíváme osobní vozy. Dovolujeme si proto požádat o finance na pohonné hmoty.

Region 1

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Karlovarský Aš Chebská 2934

Potravinová banka Praha a Středočeský kraj z.s.

Huraaa do vaření ! Kurz vaření pro maminky samoživitelky!

Naše potravinová banka pomáhá téměř 10 let. Naše práce je dostat jídlo k těm, kteří ho potřebují, dětem, dospělým i seniorům, a pomoci jim tak v jejich mnohdy tíživých životních situacích. Chceme pomáhat ještě víc! Proto chceme připravit kurzy vaření v naší komunitní kuchyní pro naše klientky z azylového domu- jsou to maminky samoživitelky. Tyto maminky dost často nevědí jak připravit sobě i svým dětem zdravou stravu, proto bychom pro ně uspořádali kurz vaření, kde naučí základní zdravé recepty a zjistí jak správně nakládat s potravinami, které dostanou. Děkujeme za podpoření našeho projektu

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Rosenthal, z.s.

Bitva o Údolí Růží - děti v kůži dobrodruhů

Dopřejte dětem silný fanstasy středověký zážitek. Účastníci se do své role naplno vžijí. Mají šanci poznat, jaké je to se svými kamarády bojovat proti přesile, zamyslí se i nad charakterovými vlastnostmi jako je statečnost nebo čest. Mají šanci si vybrat, zda se pustí do boje a pomohu kamarádům, či zachrání svůj život.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Mumraj z.s.

Pohádkový mumraj v lese

Z města do lesa za dobrodružstvím! Přijďte s celou rodinou do pohádkového Mumraje v lese. Rodinné a komunitní centrum Mumraj připravuje ke Dni dětí pohádkové odpoledne plné pohádkových bytostí a zábavných úkolů. Pro starší děti připravíme na přilehlé louce sportovní aktivity. Akci připravuje 60 dobrovolníků všech generací - mámy, tátové, babičky i puberťáci. Akce se zúčastní cca 800 lidí. Akce proběhne 7.6.2020 od 14 do 18 hodin u rybníka, na louce a v lese v Horních Počernicích. Pohádka naživo je přeci lepší než ta v televizi! Vodník u rybníka, hejkal u hájenky a na louce fotbálek.

Region 10

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Středočeský Čelákovice Toušeňská 2032

Děti patří domů, z. s.

Bezpečné zázemí pro malé i velké

Děti vyrůstající v náhradní rodinné péči potřebují nejen rodinu, ale i trvalé zázemí na pobytech, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám. Naše zkušenosti nám však ukázaly, že děti s raným traumatem mnohem více než ostatní děti potřebují pro svůj pocit bezpečí známé prostředí, známé tváře a známé rituály. Jedním z míst, kde tyto pobyty realizujeme, je Nadace Josefa Plívy ve Svitavách. Zahrada, která je jeho součástí potřebuje nové a bezpečné vybavení.

Region 11

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Česká Třebová Dr. E. Beneše 642, Pardubický Polička Hegerova 1120

Centrum J.J.Pestalozziho

Máme řešení na dětská trápení

Nabízíme včasnou, citlivou a účinnou pomoc dětem a jejich rodičům, aby měli možnost vyrovnat se s traumatizujícími událostmi či nevyhovujícími mezilidskými vztahy prostřednictvím psychologické a psychoterapeutické podpory. Usilujeme o to, aby se k dětem dostala patřičná pomoc a podpora dříve, než negativní dopady na jejich další vývoj budou jen těžko odstranitelné, ne-li nevratné.

Region 11

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Česká Třebová Dr. E. Beneše 642, Pardubický Polička Hegerova 1120

KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS