Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Mateřské centrum Žirafa, z. s.

MC Žirafa - pro barevné mateřské centrum

Štěbetání malých dětí se nese místností. Děti zde navazují svá první přátelství, spokojeně si tvoří první výrobky, procvičují říkadla a zkouší další aktivity vhodné pro jejich motorický i duševní rozvoj. Pokud je řízená činnost omrzí, k dispozici jsou pro ně neokoukané hračky. Maminky sdílí své zkušenosti a sledují děti při jejich hraní a socializaci. To je náplň činnosti našeho mateřského centra Žirafa. Provoz zajišťují bezplatně dobrovolníci. Dopřejte dětem hezčí barevné prostředí. Současné vybavení je často zastaralé. Pomozte nám provést jeho výměnu koupí nových koberců a úložných prostor

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

2089
Česká společnost ornitologická

Cesta do pravěku na Josefovských loukách

Ptačí park zadržuje vodu v krajině a chrání před povodněmi. Vrací se sem ptáci, kteří ve východních Čechách nehnízdili desítky let. Ornitologové sem přivezli divoké koně a nově dokonce pravěké pratury, kteří park spásají. Takto krajina fungovala před tím, než přišel první zemědělec. Stezka kolem parku je jakousi „cestou do pravěku“. Půjdeme džunglí se starobylými stromy až k vyhlídkám na pasoucí se velká zvířata obklopená ptáky. Projekt pomůže vybavit vyhlídky odpočívadly (vyřezávané stoly a lavice) a průzory, aby lidé mohli pozorovat zvířata bez rušení. Podpořeny budou i akce pro veřejnost.

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

3644
Oblastní charita Červený Kostelec, stř. Domov sv. Josefa

Cvičením znovu k pohybu

"Když se paní L. dostala do Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové, bylo jí 24 let. Měla za sebou třetí porod a právě on velmi pravděpodobně vyvolal ataku roztroušené sklerózy, která zapříčinila, že paní L. nebyla schopná chodit, starat se o své děti a zůstala upoutaná na lůžko. Po měsíci a půl intenzivního cvičení v Domově odtud odcházela po svých." Individuální rehabilitace šitá na míru bývá zásadní pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Umožněte takto nemocné znovu rozhýbat a hlasujte, prosím, pro speciální rehabilitační podložky, které jejich cvičení zefektivní a zpříjemní. Děkujeme.

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

2814
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS