Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Multismyslová terapie pro uživatele Domova, kteří jsou upoutáni na lůžko

Pro uživatele našeho Domova, kteří jsou upoutáni na lůžku, bychom chtěli zakoupit kotoučový projektor,který by zvýšil jejich kvalitu života a vyplnil jednostranné trávení volného času. Mohli by tak i jinýmzpůsobem obohatit čas u nás v Domově než jen celý den upřeně sledovat jednobarevnou a pořád tu samouzeď či strop. Kotoučový projektor umí na tyto zdi promítat různé obrázky, motivy, krajinky atp. Tím by se odboural pocit samoty u těchto uživatelů a zároveň by pozitivně působil na smyslové a kognitivní funkce uživatele (tzv. multismyslová terapie v praxi).

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

4580
Oblastní charita Červený Kostelec, stř. Domov sv. Josefa

Mám sklerózu, ale okno nemám

Znáte ten pocit, když je Vám opravdu zle? Je třeba brát léky, být doma, pěkně v teplé postýlce. Roztroušená skleróza je nemoc, kdy může být hůř než "opravdu zle". Přichází náhle, nelze ji vyléčit, způsobuje postupné ochabování svalstva. Také je třeba se kurýrovat, brát léky a mít zázemí opravdového domova. … ne domova, kde chybí pořádná okna. Protože naše 100 let stará okna jsou v havarijním stavu a jejich odchod do penze je nevyhnutelný, prosíme, adoptujte společně s námi okno pro Domov sv. Josefa, stejně jako Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová. Více na www.darujokno.cz. Děkujeme.

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

4222
Městské kulturní středisko Červený Kostelec

Hadářek tančí celému světu

Tanec a lidová hudba patří k základům naší kultury. Nenechme zapomenout staré tradice a pečujme o ně jako o malé děti. Náš dětský folklorní soubor Hadářek se věnuje lidové hudbě Podkrkonoší a Podorlicka a připravuje pro Vás sérii vystoupení v našem regionu během letního workshopu. Tento workshop podporuje příslušnost dětí k souboru a jejich vztah k lidové hudbě. Děti se během workshopu věnují taneční a pěvecké průpravě a své schopnosti ihned sdílí s veřejností v rámci několika vystoupení.

Region 28

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Jaroměř Husova 69

Počet hlasů

1614
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS