Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Středisko rané péče SPRP, pobočka Brno

Pomozme dětem s postižením zraku získat lepší pohled na svět

Raná péče podporuje rodiny, kterým se narodí dítě s postižením zraku. Jezdíme do rodin domů a ukazujeme rodičům, jak s dětmi zrak cvičit, aby své vidění zlepšily. U každého dítěte je nejdřív potřeba provést tzv. funkční vyšetření zraku ve speciálně uzpůsobené místnosti. Naše středisko se přestěhovalo do nových prostor a tuto místnost musíme teprve zařídit. Na vyšetření u nás čekají už teď desítky dětí a další přibydou. Peníze z projektu nám to umožní provést u nich vyšetření co nejdříve. Díky vaší podpoře získají děti s postižením zraku lepší pohled na svět.

Region 4

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Dornych 4, Jihomoravský Brno Mečová 2

Počet hlasů

9886
Ratolest Brno, z.s.

Klíč k dětem

Určitě si pamatujete svoje dětství: zmrzlina, legrácky pod lavicí, cestování prstem po mapě a prázdniny u babičky. Jiné děti tolik štěstí nemají. Rodičům se nedaří naplnit jajich základní potřeby, natož sny a hrozí, že je děti budou muset opustit. Tyto rodiny potřebují profesionální podporu aby svoje problémy zvládly. Sociální pracovníci zase potřebují zázemí, ve kterém lze dobře pracovat s rodiči a dětmi. Pojďte nám pomoct vybudovat pobočku pro 29 obcí v nejbližším okolí Brna. Potřebujeme nábytek, pomůcky a hračky. Za to do roku 2020 30 rodin najde klíč k dětem a ty zůstanou s rodiči.

Region 4

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Dornych 4, Jihomoravský Brno Mečová 2

Počet hlasů

7268
Slezská diakonie

Služba rané péče pomáhá u Vás doma - pomůcky do rodin dětí s postižením do 7 let věku

Zamysleli jste se někdy, jaké by to bylo vychovávat dítě s postižením? Máme tu výsadu znát mnoho statečných rodičů, kteří to zvládají. Žijí životy, které obětují rodině, náročné výchově dítěte se specifickými potřebami a nepřetržité péči. A přesto zůstávají obohacením pro své okolí. Snažíme se jejich život trochu ulehčit a podpořit. Čím? Provázením rodin v náročném období vyrovnávání se s diagnózou, informacemi a odborným poradenstvím. Vytvářením prostoru pro vzájemné setkávání a podporou vývoje dítěte. K tomu potřebujeme také velké množství speciálních pomůcek, na které finance využijeme.

Region 4

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Jihomoravský Brno Dornych 4, Jihomoravský Brno Mečová 2

Počet hlasů

8344
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS