Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Benediktus z.s.

Vybudování přístupu do podkroví a zázemí pro vznik terapeutické dílny/atelieru

Pomůžete nám vybudovat zázemí pro klienty a asistenty terapeutické dílny/ateliéru? Prostředky získané od Nadace TESCO použijeme na nákup odborné práce a stavebního materiálu, konkrétně na nová střešní okna a úpravu starších oken štítu podkroví. Bez oken je podkroví temné a nevhodné pro činnost v dílnách či odpočinek. Pusťte světlo, radost a život do podkroví v budově bývalých Lázní v Modletíně. Pomožte nám obnovit historickou budovu, abychom ji mohli zabydlet a využívat pro naši činnost v oblasti poskytování sociálních služeb. Děkujeme za podporu!

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

2890
Centrum J.J.Pestalozziho

Pomáháme dětem prožít šťastnější dětství

Pomáháme dětem, které své dětství nemohou prožívat tak šťastně, jak by chtěly. Nemají se komu svěřit se svými problémy, starostmi ani radostmi. Od lidí, kteří by jim měli poskytnout lásku, jistotu a bezpečí, zažívají nepochopení, odmítání, ponižování, psychické, fyzické i sexuální násilí. To ohrožuje nejen jejich zdraví, ale i důstojnost. Některé děti si pak důsledky takového jednání nesou celý život a svět nevnímají jako bezpečné místo. Krizové centrum je tu proto, aby takovým dětem pomohlo.

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

5958
Junák - český skaut, středisko Doubravka Chotěboř, z.s.

Skauti se stěhují

1. května jsme otevřeli novou klubovnu, pro její maximální možné využití však ještě schází dílčí vybavení. I Vy nám můžete pomoci! Díky projektu chceme pořídit kvalitní vybavení do kluboven pro dětské členy - dobré sezení a zázemí kluboven pro rukodělný a jiný materiál (skříně, regály, police). Budeme moc rádi za vaši podporu, jen díky tomu dokážeme využít potenciál klubovny na maximum.

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

4186
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti karolina.cerna@nros.cz
Tel: 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS