Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Benediktus z.s.

Vybudování sociálního zařízení terapeutické dílny

Pomozte nám prosím vybudovat sociální zařízení / 2 toalety, malou koupelnu a kuchyňku/ v podkroví budovy, kde vzniká terapeutická dílna pro osoby s mentálním postižením. V současné době je k nejbližšímu soc.zázemí přes zahradu do druhé budovy asi 30 m - je to kousek, s oblékáním a přezouváním a změněnou pohyblivostí však příliš daleko až nestihatelně ... Díky za žeton! Díky za pomoc:o).

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

3206
Zdravotní klaun, o.p.s.

Klauniáda pro seniory

Program Humor pro dříve narozené je pravidelné setkávání Zdravotních klaunů se seniory. Staří lidé žijí v léčebnách či domovech pro seniory často v určitém útlumu. Klauni mají dobové kostýmy, které senioům připomínají dobu jejich mládí. Písněmi a příběhy z oněch dob je vracejí zpět do života. Seniory aktivizují a naladí na jiný tok času uprostřed každodenního stereotypu. Lidé na sklonku života, po úrazech či těžce nemocní, mohou pocítit příliv radosti a pozitivní energie určený jen pro ně.

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

2286
Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z.s., oblastní výbor Havlíčkův Brod, p.s.

DEN DĚTÍ 2020

Projekt s názvem Den dětí 2018 se zaměřuje na sluchově postižené děti a jejich rodiče, kteří používají ke komunikaci převážně znakový jazyk, zároveň také pro jinak zdravotně postižené a širší veřejnost. Při této akci dochází k nenásilné formě integrace sluchově postižených osob do společnosti. Velkou pomocí je i vzájemná výměna informací a zkušeností rodičů, kteří vychovávají nebo mají zkušenosti s dětmi s postižením. Hlasováním nám pomůže vytvořit další příjemný den v životě dětí, které se nemohou účastnit běžných aktivit z důvodu svého postižení.

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

4714
KONTAKT PRO ŽADATELE

Nadace rozvoje občanské společnosti - odborný garant programu grantytesco@nros.cz
tel.: +420 227 217 221

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vaclav.koukolicek@tesco.com

SLEDUJTE NÁS