Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.

Najděte projekt z vašeho okolí

Vyhledat dle informací o projektu

Nebo

Nebo

SEZNAM PROJEKTŮ

Vybrat podle:
Benediktus z.s.

BeneBend – muziku nehrajeme, ale žijeme

Projekt „BeneBend – muziku nehrajeme, ale žijeme“, který chceme v roce 2019 realizovat, bude prostřednictvím nahraného CD a videoklipu. Prezentovat kulturní aktivity lidí s mentálním postižením. Odnepaměti ke kultuře patřilo setkávání lidí u hudby, proto i my se chceme u hudby společně setkávat a bavit, šířit ji díky novému CD a videoklipu. Hudba umožňuje lidem s postižením uspokojovat své kulturní potřeby, realizovat vlastní tvorbu a účelně trávit volný čas. Je to cesta k pochopení radosti a srdcím nás všech, když už si sami nezpíváme, určitě si s BeneBendem zabroukáme. Díky za podporu:o)!

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

3756
Centrum J.J.Pestalozziho

Nechceme být nezaměstnaní

Pomozte nám vybavit dílnu ručních prací, kde se naši klienti, kteří jsou aktuálně bez práce, učí pracovním dovednostem. Díky tomu mají větší šanci uplatnit se na trhu práce, získat nové dovednosti a nepobírat dávky. Většina našich klientů má nevhodně zvolený obor, chybí jim praxe, či mají potíže, které jim vstup na trh práce znesnadňují. My je v dílně ručních prací učíme novým dovednostem, optimálnímu pracovnímu výkonu, pravidelnosti i dochvilnosti. Všemu, co budou v novém zaměstnání potřebovat.

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

2056
Spolek pro rozvoj svobodného vzdělávání, z.s.

Dětský klub Šalamounkův Dvoreček potřebuje maringotku!

Dětský klub Šalamounkův Dvoreček se stává lesní mateřskou školou a ke svému plnohodnotnému fungování v přírodě potřebuje adekvátní a vyhovující zázemí. Sháníme proto finanční protředky pro koupi a zařízení maringotky pro skupinku dětí, které sice tráví většinu dne venku, ale potřebují se v teple převléknout do suchého oblečení, zahřát se a najíst, odpočinout si po obědě apod. Maringotka je svou velikostí "tak akorát", aby poskytla pouze nezbytné zázemí a nebyla tak narušena filosofie lesní mateřské školy - být co nejvíce venku. Za Vaši podporu velmi DĚKUJEME!

Region 25

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Pardubický Chotěboř Havlíčkova 1842

Počet hlasů

5880
KONTAKT PRO ŽADATELE

Romana Klečková +420 602 450 454
romana.kleckova@tesco.com

Magdalena Duba +420 727 915 924
magdalena.duba@tesco.com

KONTAKT PRO MÉDIA

Václav Koukolíček
vkoukoli@cz.tesco-europe.com

SLEDUJTE NÁS